Zdjęcie ze ślubu
twitter.com
Monika Majko - 3 Października 2020

Państwo młodzi spojrzeli na zdjęcie ślubne i zamarli. Jeden szczegół zmroził im krew w żyłach

Zdjęcie ze ślubu wywołało przerażenie u państwa młodych. Kiedy nowożeńcy przyjrzeli się fotografii, zauważyli mrożący krew w żyłach szczegół. Zdjęcie opublikowano w sieci, a internauci przecierali oczy ze zdumienia.

Zdjęcie miało być piękną pamiątką z ich ślubu, zamiast tego wywołało u nowożeńców gęsią skórkę. Kiedy przeglądali fotografie ze swojej ceremonii, nagle zauważyli coś, co zupełnie ich przeraziło. Zdjęcie trafiło do sieci, a internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Zdjęcie przeraziło nowożeńców, nie mogli uwierzyć własnym oczom

Na Twitterze opublikowano zdjęcie, które przeraziło internautów. Fotografia została wykonana podczas ślubu. Para młoda chciała mieć wyjątkową pamiątkę z tego szczególnego dnia, dlatego w trakcie ceremonii na pięknym dziedzińcu, zdjęcia wykonywano również dronem z powietrza. Kiedy para młoda przeglądała ujęcia wykonane z góry, zauważyła przerażający szczegół, który zmroził im krew w żyłach. Nowożeńcy nie mogli uwierzyć w to co widzą.

Wszystkich Świętych Ministerstwo Zdrowia obostrzenia PolacyMinisterstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?Czytaj dalej

Na zdjęciu z drona widać piękny dziedziniec, na który znajdują się goście weselni, a także urzędnika i stojącą przed nim parę młodą. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak zwyczajna scena ze ślubu, jednak fotografia kryje w sobie mroczną tajemnicę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Na zdjęciu ze ślubu można dostrzec tajemnicze postacie w maskach

Tuż za miejscem, w którym nowożeńcy przysięgają sobie wieczną miłość znajduje się mur, a za nim kolejny mały dziedziniec. Jeśli przyjrzymy się fotografii, na schodach tuż nad nim możemy zauważyć rząd dziwnych postaci w przerażających maskach i kapeluszach, przypominających te, które w bajkach noszone są przez wiedźmy. Na ich widok nie sposób powstrzymać niepokoju.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją 4 osoby, ofiar może być więcej. Ogromna tragedia w Wielkopolsce, służby apelują do wszystkich

2. „Miał przyjechać do Polski”. Właśnie poinformowano o jego śmierci

3. Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo

Internauci, tak samo jak nowożeńcy, byli przerażeni tym, co dostrzegli na zdjęciu ze ślubu. Nie wiadomo czym lub kim są postacie, które pojawiły się na fotografii. Tajemnicze zdjęcie szybko obiegło sieć i stało się hitem, jednak zagadka wciąż pozostaje nierozwiązana.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio
fot. twitter.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, dodatkowe pieniądze do emerytury dla specjalnej grupy Polek i Polaków. Chodzi o setki złotych
  2. Justyna Żyła upiększa się specjalnie dla swojej nowej miłości? Piotr Żyła będzie wściekły, pokazała zjawiskowe zdjęcia (FOTO)
  3. Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą
  4. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty
  5. Mateusz Morawiecki w żałobie, przekazał najgorszą wiadomość. Śmierć przyszła niespodziewanie
  6. Cudowna jesienna surówka z buraków, marchewki i gruszki. Idealna kompozycja smaków

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News