Chciał tylko zrobić ciężarnej żonie zdjęcie na plaży. Kiedy zobaczył fotografię, odkrył szczegół zapierający dech

Chciał tylko zrobić ciężarnej żonie zdjęcie na plaży. Kiedy zobaczył fotografię, odkrył szczegół zapierający dech Źródło: Fresh-story.com

Mąż zrobił swojej ciężarnej żonie zdjęcie. Chciał upamiętnić w ten sposób ostatnie chwile przed pojawieniem się ich dziecka na świecie. Kiedy para wróciła do domu i zaczęła przeglądać fotografie, byli w szoku. Zauważyli szczegół, na który nie zwrócili wcześniej uwagi, zdjęcie stało się hitem w sieci.

Angeline i Bill spodziewali się swojego pierwszego dziecka. Para chciała zapamiętać na zawsze chwile, kiedy kobieta mogła jeszcze cieszyć się ciążowym brzuszkiem. Postanowili więc, że mąż zrobi jej zdjęcia w przyjemnych okolicznościach przyrody. Pomysł okazał się świetny, a to, co udało im się uchwycić na fotografii, obiegło cały internet. 

Mąż zrobił zdjęcie żonie, jakiś czas później zauważyli nieprawdopodobny szczegół

Angeline i Bill oczekiwali, aż ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat. Wszystko było dla nich nowe i ekscytujące, dlatego pragnęli czerpać z każdej chwili i zapamiętać to do końca życia. Świetną formą upamiętniania są fotografie, dlatego para zdecydowała się na sesję zdjęciową. Inspiracją do zdjęcia stała się siostra Angeline. 

Siostra ciężarnej kobiety, będąc w ciąży, zorganizowała sobie pamiątkową sesję zdjęciową na plaży. Angeline bardzo podobał się pomysł, dlatego zdecydowała się na coś w tym samym stylu. Wtedy jeszcze nie miała pojęcia, że jej zdjęcie stanie się hitem w internecie, a wszystko dzięki jednemu drobnemu szczegółowi. 

Angeline i Bill udali się na plażę dość wcześnie, tak aby nie przeszkadzali im pływacy lub inni plażowicze. Mieli szczęście, ponieważ na miejscu znalazło się niewiele osób, które tylko spacerowały w okolicy. W pewnym momencie jednak para przechodząca w pobliżu gwałtownie zaczęła wychodzić z morza, po czym uciekła z plaży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Angeline i Bill byli nieco zaskoczeni, jednak nie przejęli się zbytnio i rozpoczęli swoją amatorską sesję zdjęciową. Angeline pozowała na plaży, a Bill sprawdzał się w roli fotografa. Był zachwycony efektami pracy i uważał, że jego żona przepięknie pozuje i wychodzi na zdjęciach. Dopiero po powrocie do domu zauważył dziwny szczegół.

Dzisiaj grzeje: 1. Z pozoru zwykłe 5 groszy może być warte ogromne pieniądze. Chodzi o jeden szczegół na monecie
2. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
3. Wiele osób wyrzuca pestki winogron. Nie wiedzą, co tracą, ponieważ można wykorzystać je we wspaniały sposób

Jak się później okazało, przestraszona para uciekła, ponieważ dostrzegła cień w wodzie. Billowi udało się uwiecznić tajemniczego morskiego stwora, którym okazał się... delfin. Zupełnie przypadkowo mężczyźnie doskonale udało się uwiecznić ssaka wyskakującego z morza. Zdjęcie było przepiękne. Bill udostępnił je w sieci, a internauci oszaleli. Byli pełni podziwu, że parze udało się zrobić takie zdjęcia. Niespodziewany gość sprawił, że Angeline i Bill z pewnością nigdy nie zapomną tego dnia.

Źródło: Fresh-story COM

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szarpanina na planie „Top model”. Krupa i Wieniawa nagle zaczęły się kłócić, wszystko zarejestrowała kamera
  2. Szok. Wielka gwiazda nie zagra w Lidze Mistrzów. Piłkarz chce nagle zakończyć karierę, bo przyłapał żonę na zdradzie
  3. Niewiarygodne, jak nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z "Kiepskich". Nie przypomina dawnego siebie
  4. Halina Młynkova w końcu ujawniła prawdę o swoim synu. Łzy same lecą z oczu
  5. Jesteś teraz lub wybierasz się na wesele? Fatalna informacja, możesz spodziewać się kłopotów
  6. Przypadkiem znaleźli dryfującą łódź. Zajrzeli do środka i zamarli, natychmiast wyciągnęli telefony
  7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach     
  8. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  9. Co myśli mężczyzna-ginekolog podczas badania pacjentki? Szczere wyznania lekarzy

Źródło: Fresh-story COM

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News