Zdjęcie podzieliło internautów. 93% nie ma pojęcia, co na nim jest

Zdjęcie podzieliło internautów. 93% nie ma pojęcia, co na nim jest Źródło: Instagram.com surenmanvelyan

Zdjęcie wzbudziło spore poruszenie wśród internautów. Niewiele osób wie, co się na nim znajduje. Fotograf uchwycił niesamowity widok, a swoje dzieło opublikował w sieci.

Zdjęcie zostało opublikowane w sieci przez armeńskiego fotografa, mężczyzna uchwycił niesamowity widok. Internauci są zaskoczeni fotografią, ponad 90% użytkowników sieci nie ma pojęcia, co się na niej znajduje. Odpowiedź zdziwiła niejedną osobę.

Zdjęcie szybko obiegło sieć, niesamowita fotografia podzieliła internautów

Autorem tego niezwykłego zdjęcia jest Suren Manvelyan, armeński fotograf, który publikuje swoje prace na Instagramie. Fotografia poruszyła internautów i szybko obiegła całą sieć. 93% osób nie ma pojęcia, co przedstawia. Odpowiedź na tę zagadkę jest zaskakująca.

Zdjęcie, które wstrząsnęło internautami wygląda, jakby było zrobione na jakiejś odległej planecie. Okazuje się jednak, że fotograf wcale nie wyruszył w kosmos w poszukiwaniu tego niezwykłego kadru. Fotografię wykonał na Ziemi, a przedstawia ona jedno z popularnych zwierząt.

Zdjęcie jest częścią wyjątkowej serii fotografii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie przedstawia oko lamy w zbliżeniu. Wyjątkowa fotografia jest częścią projektu, który jakiś czas temu rozpoczął Suren Manvelyan. Mężczyzna postanowił, że będzie robił zdjęcia zwierzętom, jednak wybrał bardzo niestandardowy sposób na uchwycenie ich wyjątkowości. Manvelyan fotografuje ich oczy w ogromnym zbliżeniu, za pomocą specjalnie opracowanej przez siebie techniki. Na zbliżeniach makro można zobaczyć źrenice m.in. hipopotama, krokodyla, papugę czy konia. 

- Zacząłem myśleć o tej serii po tym, jak zakończyłem podobną o ludzkim oku. [...] Po pierwszym projekcie naprawdę poprawiłem się w fotografowaniu oczu w każdych warunkach i ostatecznie zdecydowałem się na fotografowanie oczu zwierząt - powiedział Suren Manvelyan w rozmowie z portalem boredpanda.com.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu

2. Pacjent czołgał się z bólu. Oburzające oświadczenie szpitala

3. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata

Manvelyan szuka swoich modeli wszędzie, zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i w zoo czy oceanariach. Jego fotografie podbijają sieć. Swoje prace publikuje na Instagramie o nazwie "surenmanvelyan", który obserwuje już ponad 40 tysięcy użytkowników sieci. Jak zaznaczył fotograf, wszystkie zwierzęta w chwili wykonania zdjęć były żywe i żadne z nich nie ucierpiało. Mężczyzna nie zdradza jednak, w jaki sposób udaje mu oswajać fotografowane zwierzęta, by zrobić im zdjęcia w takim zbliżeniu.


Instagram.com surenmanvelyan

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów, nie żyje znana pogodynka. Ciało znaleziono w mieszkaniu, miała 42 lata
  2. Dramatyczny apel Marcina Millera. Gwiazdor disco polo błaga o pomoc
  3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Już dziś w życie wchodzi wielka zmiana w całej Polsce
  4. Rząd w ostatniej chwili zmienił zakaz. Wielu Polaków odetchnie z ulgą, najlepsza wiadomość
  5. Jarosław Kaczyński ma się czego wstydzić? Światło dzienne ujrzały zadziwiające fakty z przeszłości

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News