zdjęcie zagadka żaba
Reddit
Joanna Szwalikowska - 1 Lipca 2020

Internauci dostają szału przez pozornie zwykłe zdjęcie. Ukrywa się na nim żaba, ale tylko najbardziej spostrzegawczy ją widzą

Internauci nie są w stanie rozwiązać tej zagadki, pozornie zwykłe zdjęcie doprowadza ich do szału. A czy Ty jesteś w stanie odnaleźć żabę, która ukryła się na fotografii? Większość osób poddaje się już po kilku sekundach, nie mogąc poradzić sobie z rozwiązaniem. Czy należysz do grona najbardziej spostrzegawczych osób, którym się to udaje?

To zdjęcie zrobiło niesamowite wrażenie na internautach, niemal nikt nie potrafi sobie poradzić z zagadką. Odnalezienie żaby stało się zadaniem nie do rozwiązania, jedynie najbystrzejsze osoby są w stanie sobie poradzić, czy tobie się uda? Sprawdź, czy należysz do tego niewielkiego grona szczęśliwców, którzy mogą pochwalić się większą bystrością umysłu niż reszta.

Abonament RTV wymaga uregulowaniaMiały być kontrole w całym kraju i kary po prawie 700 zł. Zdecydowano o wstrzymaniuCzytaj dalej

To zdjęcie doprowadza internautów do białej gorączki, czy uda ci się odnaleźć żabę?

Czy uda ci się odnaleźć żabę na zdjęciu? Przekonaj się czy należysz do niewielkiego grona internautów, którzy mogą się tym pochwalić. Większość rezygnuje już po kilku sekundach, inni spędzają długi czas w bezskutecznym poszukiwaniu. Może tobie udało się ją odnaleźć w błyskawicznym tempie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Papież Franciszek reagujePapież Franciszek reaguje na wydarzenia w Polsce. W końcu będzie rewolucja?Czytaj dalej

Zagadki są świetną formą sprawdzenia swoich umiejętności, możemy się dzięki nim również przekonać, czy zaliczamy się do grona najbystrzejszych osób, którzy bez problemów rozwiązują nawet najtrudniejsze zagadki. Czy po spojrzeniu na zdjęcie powyżej, jesteś w stanie odnaleźć żabę, która się tam ukryła?

Jeśli masz problem z odnalezieniem żaby, nie przejmuj się, naprawdę niewiele osób zdeklarowało, że im się to udało. Niestety osoby te nie były skłonne podzielić się odpowiedzią, wskutek czego doprowadzili pozostałych internautów do szału. Niektórzy twierdzą, że wcale jej tam nie ma, jak myślicie? Kto mówi prawdę?

Dzisiaj grzeje:

1. Żałoba i smutek w Watykanie, smutne informacje o Ratzingerze. Niestety, nie żyje brat papieża Benedykta XVI

2. Wstrząsająca wiadomość obiegła media. Nie żyje rzecznik PKW

Takie zagadki nie trafiają się często, zazwyczaj dużo łatwiej odnaleźć zwierzę ukryte na fotografii, jak na przykład pantera śnieżna. W tym przypadku zadanie jest dużo trudniejsze, tutaj poradzi sobie tylko prawdziwy weteran łamigłówek. Udało wam się odnaleźć żabę? Może jesteście takiego zdania jak wielu internautów, że wcale jej tam nie ma?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwek
  2. Anna Lewandowska nie chciała już dłużej milczeć. Przyznała się do choroby, która wpłynęła na jej życie
  3. Co się dzieje z Rodowicz? Dziwne i niepokojące doniesienia obiegły media
  4. Wodecki zabrał jeden sekret do grobu. Właśnie go ujawniono, niezwykłe doniesienia, o których nikt nie miał pojęcia
  5. Kolejne kilkaset złotych na dziecko. Wiadomo, komu się należą
  6. Ojciec znęcał się nad synkiem. Pani z prokuratury zalała się łzami, gdy zobaczyła obrażenia chłopca

Teresa Lipowska widomośćTeresa Lipowska wstrząśnięta nagłą wiadomością. Chodzi o jej synaCzytaj dalej

Źródło: Reddit

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News