Para prezydencka spotkała się z Barackiem i Michelle Obamą na przyjęciu wydawanym przez gospodarzy Białego Domu. Agata Duda wypadła bardzo dobrze. 

– Agata Kornhauser-Duda pojawiła się w bardzo wytwornej, czarnej kreacji z koronki. Modnej długości suknia idealnie pasowała do jej figury. Do kreacji dobrała ona czerwone pantofelki na wysokiej szpilce. Były też dodatki, drobne, nie wrzucające się w oczy kolczyki – komentują dziennikarze z polskich portali modowo-plotkarskich.

Z kolei dziennikarki modowe zajmujące się na co dzień ubiorem celebrytów, nie szczędzą krytyki Pierwszej Damie Stanów Zjednoczonych. Uważają, że Michelle Obama ubrała się mało stosownie. Z kolei przeciwnicy prezydentury Andrzeja Dudy przekonują, że dla Stanów Zjednoczonych przyjęcie było zupełnie bez znaczenia i Obama nie musiała ubierać się wyjątkowo elegancko.

– Michelle Obama wypadła blado przy Agacie Dudzie, bo na eleganckie przyjęcie wybrała żółtą, krótką sukienkę w białe wzory odkrywającą ramiona. Do tego założyła srebrne buty. Uroku i elegancji nie dodał jej nawet „amerykański uśmiech” – komentują.

fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP
fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP
fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP
fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP
agata-duda-usa3
fot. Kancelaria Prezydenta/twitter.com
agata-duda-usa4
fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

...

Zobacz również