Wyciekły bardzo osobiste zdjęcia Martyniuka ze ślubu syna. Milion nie poszedł na marne!

Wyciekły bardzo osobiste zdjęcia Martyniuka ze ślubu syna. Milion nie poszedł na marne!

Zenek Martyniuk właśnie zorganizował ślub syna. 6 października w kościele w Grabówce sakramentalne tak powiedzieli Daniel i osiemnastoletnia Ewelina. Ojciec pana młodego wyglądał na naprawdę wzruszonego!

Zenek Martyniuk zdobył nieprawdopodobną sławę za sprawą reaktywacji zespołu Akcent. Już w latach 90-tych święcili triumfy. Za sprawą entuzjastycznego powrotu do tej rytmicznej muzyki, wokalista znajduje się na szczytach list przebojów. Dzięki koncertom zarabia miliony, a ślub jego syna pochłonął podobno nieprawdopodobną sumę.

Ślub Daniela i Eweliny wyglądał jak z bajki. Czy Zenek Martyniuk sfinansował ceremonię?

Ona - wyglądała jak księżniczka. Spektakularna suknia i piękny makijaż sprawiły, że zdecydowanie to jeden z najgorętszych ślubów w świecie celebrytów. W pierwszy rzędzie siedział Zenon wraz ze swoją żoną Danusią. Mama pana młodego również wyglądała zjawiskowo. Ślub w Grabówce, wesele w restauracji "Lipowy Most". Zaproszono aż 250 gości, co świadczy o wielkim geście rodziców państwa młodych. Nieprawdopodobny przepych i zjawiskowy wygląd panny młodej wskazują, że ślub pochłonął podobno milion złotych! Zdjęcia ze ślubu opublikował Jastrząb Post. Trzeba przyznać, że para młoda wyglądała w tym wyjątkowym dniu prawdziwie królewsko.

Ile zarabia największa gwiazda disco polo w Polsce?

Pełen przepychu ślub musiał wiele kosztować. Fani disco polo pytają, ile może zarabiać Zenon Martyniuk, który od kilku lat regularnie koncertuje. W 2017 roku dziennikarze oszacowali, że gra niemal 100 koncertów rocznie. To przekłada się na nieprawdopodobne wpływy, które przekazuje na zachcianki bliskich. Podobno jeden występ wokalisty kosztuje aż 25 tysięcy złotych. Do tego dochodzą pieniądze z reklam. Zenek jest twarzą napojów energetycznych a także ubrań. Najpopularniejsza gwiazda disco polo otrzymuje zapłatę za każdy występ w telewizji. Sprzedaje płyty a także inkasuje pieniądze za sprzedaż praw autorskich w radio. Po kalkulacji wszystkich źródeł, okazuje się, że rocznie zarabia około trzech milionów złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pomimo ogromnej sławy, nieprawdopodobnych miesięcznych dochodów Zenek Martyniuk zdaje się być cały czas skromnym mężczyzną. W wywiadach dodaje, że to muzyka i kontakt z fanami są dla niego najważniejsze. Koncertowaniem zajmuje się od wielu lat i przyznaje, że nie zawsze był na szczycie. W kryzysowych momentach towarzyszyła mu zawsze żona Danusia, wspierając niemal każdą jego decyzję. Małżeństwo pomimo życia w blasku reflektorów nie zmienia swoich uczuć. Wierni, wytrwali i piękni właśnie powitali w rodzinie synową. Czy Daniel Martyniuk pójdzie w ślady swojego ojca?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo przerywa karierę. Nieodwracalne życiowe zmiany
  2. Piękna gwiazda disco polo na odważnych zdjęciach. Fanom odebrało mowę
  3. Gwiazda disco polo brutalnie pobita na koncercie! Sprawa trafiła do sądu
Następny artykuł