Zdjęcia tych kociaków wyglądają jak z Photoshopa. Są prawdziwe i niezwykłe

Zdjęcia tych kociaków wyglądają jak z Photoshopa. Są prawdziwe i niezwykłe Źródło: .

Zdjęcia kotków nie od dziś są jednymi z najbardziej lubianych materiałów w Internecie. Codziennie trafiają do sieci miliony fotografii tych cudownych futrzaków, te jednak biją wszystkie inne na głowę. Ciężko uwierzyć, że to prawdziwe zdjęcia, a nie Photoshop.

Zdjęcia kotków od lat zachwycają miliony internautów na całym świecie. Każda rasa ma swoje wierne grono fanów, którzy chętnie zakładają swoim czworonogom strony internetowe oraz profile na portalach społecznościowych, by móc dzielić się ze światem ich niesamowitymi zdjęciami. Takie publikacje zawsze zdobywają miliony reakcji oraz zasypywane są tysiącami komentarzy, taka sytuacja, jak ta, zdarza się jednak niezwykle rzadko. 

Pewien fotograf właśnie opublikował na swoim Instgramie zdjęcia kotków, które wyglądają jak stworzone w Photoshopie. Ciężko uwierzyć, że są to prawdziwe i oryginalne fotografie, nie dziwi natomiast zupełnie fakt, że w kilka minut podbiły serca milionów ludzi na całym świecie. 

Te zdjęcia kotków wyglądają jak z bajki

Pewien podróżnik i pasjonat fotografii dotarł podczas swojej wędrówki do Turcji. Był oczarowany klimatem oraz kulturą, jednak największy zachwyt wzbudziły w nim wszechobecne koty, które cieszyły się tam szczególnym uwielbieniem. Dało się je zauważyć dosłownie wszędzie - od chodników, przez ławki w parku, aż po lokale, kawiarnie i wykwintne restauracje. 

Jak wynika z jego relacji, obecność czworonogów w tych miejscach nikomu nie przeszkadzała, a wręcz przeciwnie - ludzie chętnie się z nimi bawili oraz je głaskali. Ten magiczny klimat sprawił, że fotograf zapragnął zrobić zdjęcia kotkom, a te wyszły mu po prostu bajecznie. Patrząc na fotografie, które zamieszczone zostały poniżej, ciężko uwierzyć, że nie są one jedynie wytworem Photoshopa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mogą uwierzyć, że fotografie są prawdziwe. Są zachwyceni

Jak można się domyślić, niezwykłe zdjęcia kotków przypadły do gustu internautom. Media społecznościowe podróżnika-fotografa szybko zyskały międzynarodową popularność, a wiele osób wciąż nie może uwierzyć, że na fotografiach znajdują się prawdziwe, żywe kociaki. 

- Wow niesamowite te kotki. Jakby były powklejane albo namalowane... Prześliczne - pisze internautka. 

- Wszystkie Twoje fotografie są cudowne. Przeglądam jedną po drugiej i masz niesamowity talent, a te kotki są fantastyczne. Przytuliłabym je wszystkie - zachwyca się kolejna. 

- Zakochałam się w nich wszystkich. A ta przytulająca się parka jest po prostu przeurocza, jak z jakiejś widokówki - czytamy komplementy. 

Fot. Instagram/pacificreverie

Fot. Instagram/pacificreverieFot. Instagram/pacificreverie

Fot. Instagram/pacificreverie

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Zapłakana nastolatka dla chorego na raka taty zrobiła co się tylko dało. Wstali wszyscy, jurorzy i publika
  4. Gwiazda Polsatu pozbierała się po nagłym pęknięciu tętniaka w mózgu. "Chce zostać mamą"
  5. Aneta z "Na Wspólnej" w szale! Wszystko przez Darka

Źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News