Zderzenie dwóch samolotów Boeing. Były pełne ludzi
Malwina Kossela - 28 Marca 2018

Zderzenie dwóch samolotów Boeing. Były pełne ludzi

Dramat wydarzył się w Izraelu. Dwa pasażerskie samoloty Boeing zderzyły się. Na obu pokładach było pełno ludzi. Przerażonych pasażerów w trybie pilnym, niezwłocznie ewakuowano.

Do wypadku doszło na międzynarodowym lotnisku Ben Guriona w Tel Awiwie, w Izraelu. Zderzyły się dwa, kołujące, pasażerskie Boeingi pełne ludzi. Ewakuowano wszystkich. Na szczęście, nikomu nic poważnego się nie stało, a całe zdarzenie zakończyło się na ogromnym strachu pasażerów o własne zdrowie i życie.

Zderzyły się dwa samoloty Boeing

W incydencie uczestniczyły maszyny Boeing 737-700 niemieckich linii Germania Airlines oraz Boeing 767-300ER izraelskiego przewoźnika El Al. Niemiecki samolot miał lecieć do Berlina. Jednak kiedy tylko piloci zaczęli odsuwać się od terminala i kołować w kierunku pasa startowego, doszło do zderzenia z boeingiem El Al. Izraelski samolot chwilę wcześniej wylądował po locie z Rzymu. Maszyny zderzyły się tylnymi częściami kadłubów. Ewakuację pasażerów bardzo sprawnie przeprowadziły służby ratunkowe. Przyczyny wypadku aktualnie wyjaśnia komisja ministerstwa transportu Izraela.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jeśli to przejdzie, Warszawa zapłonie. „Całkowity zakaz wyjeżdżania z Polski za granicę”
  2. Kupiłeś to w Lidlu? Sklep błaga o zwrot: „To może eksplodować i was zabić!”
  3. Co się dzieje? Dziennikarka Polsatu musi przejść radioterapię
książkiewicz12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News