Zbrodnia kanibali w Szczecinie! Usmażyli i zjedli kolegę

Zbrodnia kanibali w Szczecinie! Usmażyli i zjedli kolegę Źródło: źródło: youtube.com

Makabra w Szczecinie sięgnęła zenitu. To miała być tylko impreza, na której wszyscy mieli się dobrze bawić. Zamiast tego przerodziła się w krwawą jatkę i prawdziwy horror. W zabawie udział brało pięciu mężczyzn, jednak kolejnego dnia rano było już ich tylko czterech. Jeden zginął i to w bestialski sposób.

Makabryczna zbrodnia miała miejsce kilka tygodni temu w Szczecinie. Mężczyźni spotkali się ze sobą, by wspólnie spędzić czas na imprezowaniu. Do spotkania doszło w domu jednego z nich. Na stole miał stać alkohol i zagryzka, które miały pomóc w odprężeniu się i spędzeniu wieczoru w miły sposób. Noc jednak wcale nie upłynęła przyjemnie.

Z przyjaciół w kanibali

Jak ustaliła policja, od początku imprezy w powietrzu miała wisieć dziwna atmosfera. Mężczyźni wyraźnie bowiem coś planowali. Poczekali do momentu, kiedy jeden z nich - wcześniej upatrzony na ofiarę - wypije na tyle, by nie był w stanie stawiać skutecznego oporu. Kiedy tak się stało, w ruch poszedł nóż. Ofiara zginęła w męczarniach, a kiedy skonała, czterej pozostali mężczyźni postanowili ciało poćwiartować i zjeść. Poćwiartowane zwłoki już w kilkadziesiąt minut po zamordowaniu kolegi trafiły na patelnię. Mężczyźni jak gdyby nigdy nic po prostu zaczęli smażyć jego ciało. Mało tego, kiedy kawałki mięsa były już gotowe, zjedli je, zapijając alkoholem. Makabryczna zabawa tak im się spodobała, że myśleli o kolejnej "turze" w jedzeniu zamordowanego.

Policjanci nie mogli uwierzyć

Policja znalazła zakrwawione zwłoki, kiedy bliscy zaginionego zgłosili jego zaginięcie. Jego koledzy nabrali wody w usta. Gdy na miejscu zbrodni zjawiła się policja, funkcjonariusze byli w szoku. Krew rozlała się po całym pokoju, w którym odbywała się impreza kanibali. Kawałki mięsa spoczywały jeszcze na stole. Czterej uczestnicy imprezy zostali zakuci i przewiezieni do aresztu. Kiedy prokuratura zajęła się sprawą, zdecydowała wsadzić kanibali na 3 miesiące do więzienia. Na razie przedstawiono im zarzut znieważenia zwłok, za co grozi do 2 lat więzienia. Mężczyźni czekają jeszcze na postawienie im zarzutów za wspólne zaplanowane morderstwo. Za to mogą iść za kraty nawet do końca życia. źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News