Zborowski o wyborcach PiS: "Paskudni, obrzydliwi i obli ludzie"

Zborowski o wyborcach PiS: "Paskudni, obrzydliwi i obli ludzie"

Prawo i Sprawiedliwość po wygranych wyborach odnotowywało notoryczny wzrost poparcia związany m.in. ze zrealizowania obietnicy wprowadzenia rozbudowanych programów socjalnych. Od pewnego czasu jednak partia sporo traci, a wśród jej otwartych krytyków jest także aktor Wiktor Zborowski.

Ostatnie wydarzenia w kraju stały się podstawą do ogromnych zmartwień obozu władzy. Zjednoczonej Prawicy doskwiera nie tylko pobyt w szpitalu Jarosława Kaczyńskiego, afera związana z nagrodami dla ministrów, konflikt z UE, ale również protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie. To właśnie ta sprawa wywołuje już od 40 dni największe emocje w mediach i parlamentarnych kuluarach. Liczne sposoby, których imała się władza, by wyrzucić Komitet Protestacyjny Rodziców Osób Niepełnosprawnych z gmachu przy Wiejskiej, skierowały w stronę PiS falę krytyki, którą trudno jest mu powstrzymać. Gromy spadają także na wyborców Prawa i Sprawiedliwości, którzy w oczywisty sposób obwiniani są za zaistniałą sytuację. Jednym z krytyków tejże ogromnej części polskiego społeczeństwa jest jedna z legend polskie sztuki teatralnej i filmowej.

Wiktor Zborowski uderza w wyborców PiS

Artysta znany wszystkim Polakom z dziesiątek filmów i seriali skorzystał z Facebooka, by wyrazić swoje zdanie o osobach głosujących na Prawo i Sprawiedliwość. Wpis jasno pokazuje, Zborowskiemu trudno było powstrzymać się od obelg i wulgaryzmów. Legenda krajowej kinematografii nie szczędziła złych słów wyborcom, których obwiania także za tragedię protestujących w Sejmie rodzin osób niepełnosprawnych. Post aktora udostępniła także znana z przeciwnych Prawu i Sprawiedliwości poglądów Krystyna Janda. Wiktor Zborowski fot. Facebook.pl/Krystyna Janda Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE
  1. Będzie skandal?! Minister PiS rozpędzi protest w Sejmie
  2. Burda w PiS. Chcą zniszczyć Małgorzatę Wassermann
  3. Miliony Polaków się wścieknie! Rząd PiS ich nie posłucha
źródło: Facebook.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News