Opublikowane przez media zdjęcia Marty Kaczyńskiej budzą w internautach mieszane uczucia. Większość z nich pozostaje na nie obojętna – są to zwykłe fotografie z wakacji. Niektórzy jednak niestosownie się nimi ekscytują.

Internauci przywykli do oglądania półnagich celebrytów. Zdjęcia gwiazd estrady czy kina w bikini nikogo nie zaskakują. Inaczej jest, kiedy na plaży uwieczniony zostanie ktoś ze świata polityki.

Tak właśnie było w przypadku Marty Kaczyńskiej. Dzięki „Super Expressowi” internauci mogli dowiedzieć się jak córka zmarłej pary prezydenckiej wygląda w stroju kąpielowym. Kaczyńska została przyłapana przez paparazzi nad Bałtykiem.

Internauci, komentując zdjęcia, zwrócili uwagę na jeden szczegół. Ich uwagę przykuły dołeczki. Bynajmniej, nie te w policzkach. Mowa o wgłębieniach na pośladkach, które pojawiły się u Kaczyńskiej, kiedy kładła się na plażowym ręczniku.

Najlepiej patrzeć tylko na piękne doleczki ,bo wyżej to sama tragedia, dupa ładniejsza od twarzy to tam patrzmy – napisała jedna z internautek.

– To jest brak mięśni nie dołeczki – skomentował ktoś inny.

Oprócz krytykujących komentarzy pojawiły się również takie, które trudno przytoczyć bez zgorszenia. Córka tragicznie zmarłego prezydenta padła ofiarą internetowych zboczeńców, którzy nie mają zahamowań w komentowaniu jej ciała w obleśny i skrajnie obrzydliwy sposób.

...

Zobacz również

fot. screenshot se.pl / 07PAPARA
fot. screenshot se.pl / 07PAPARA
fot. screenshot se.pl / 07PAPARA
fot. screenshot se.pl / 07PAPARA