O Tomaszu Piątku głośno jest od kilku dni. Dziennikarz zyskał rozgłos w całej Polsce przez swoją książkę. Jego publikacja p.t. „Macierewicz i jego tajemnice” wkrótce trafi do księgarń. Jak mówi sam autor, książka zatrzęsie mocno sceną polityczną. Zamieszanie już jest wyczuwalne, a atmosfera wokół ministra obrony wyraźnie się zagęszcza.

Książka Piątka to szereg jego ustaleń dotyczących niewygodnych tajemnic szefa MON. Najbardziej szokujące są te, które dotyczą kontaktów z Kremlem. Piątek zapewnia, że dotarł do dowodów na to, że Macierewicz jest w bardzo bliskim kontakcie z samym Władimirem Putinem.

Siatka tych powiązań jest bardzo szeroka. Według Piątka Macierewicza z Putinem mają łączyć nie tylko pojedynczy ludzie jak chociażby Janniger, ale także rosyjska mafia sołncewska czy GRU.

Nie ma wątpliwości, że jeśli te powiązania z Putinem okażą się prawdziwe, Macierewicza, który na co dzień odgrywa rolę naczelnego rusofoba władzy, czeka polityczny koniec. Wrzawę już podnieśli politycy opozycji. Ci domagają się prześwietlenia sprawy przez odpowiednie służby. Obawiają się bowiem powtórzenia tego, co miało miejsce w przypadku administracji Donalda Trumpa i jej powiązań z Kremlem.

– To sprawa, która wymaga szybkiego wyjaśnienia przez służby specjalne. Premier Beata Szydło i minister Mariusz Kamiński muszą szybko potwierdzić lub zaprzeczyć zarzutom dotyczącym Antoniego Macierewicza – mówi Sławomir Neumann.

Z ustaleń Tomasza Piątka ma wynikać, że Antoniego Macierewicza bezpośrednio z Kremlem dzielą w niektórych przypadkach zaledwie trzy kontakty! A różnych powiązań szefa polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej z Rosjanami dziennikarz przedstawia w sumie kilkanaście.

Poniżej zdjęcie, które ma pokazywać koneksje ministra z Rosjanami.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

...

Zobacz również