Zbigniew Ziobro ZDEMASKOWANY! Zemści się za ujawnienie tych informacji

Zbigniew Ziobro ZDEMASKOWANY! Zemści się za ujawnienie tych informacji Źródło: screen youtube.com/publicystykatvp

Rząd PiS cały czas złą sytuację w państwie zwala na swoich poprzedników, mówiąc, że dopiero za teraźniejszych rządów Polska zaczyna stawać na nogi. Teraz Zbigniew Ziobro musi się zmierzyć ze zdemaskowaniem, które przeprowadziła jedna z posłanek.

Rząd PiS już od samego początku objęcia władzy zapowiadał ogromne zmiany. Dotyczyły one między innymi polskiego sądownictwa, które od wielu lat nie znajduje się w najlepszej formie. Zbigniew Ziobro, który należy do dobrej zmiany, miał się tym zająć jako minister sprawiedliwości i prokurator generalny. Nie da się ukryć, że sądy w Polsce przeszły niemałe zmiany podczas tych rządów, jednak według wielu obywateli, w ich sprawach nie zmieniły one nic.

Zbigniew Ziobro będzie wściekły

Większość członków partii rządzącej uważa, że zmiany w sądach już mają miejsce, a kolejne przyjdą z czasem. Jednak inni są całkowicie innego zdania i wprost krytykują działania Ziobry. Taką właśnie osobą jest Barbara Bartuś, która na rządowej stronie zamieściła swoją interpretację. - Znając specyfikę oraz nawarstwione, głównie przez ostatnich kilkanaście lat, problemy wymiaru sprawiedliwości, można zrozumieć kilkumiesięczny okres do wyznaczenia rozprawy sądu drugiej instancji, jednak w żaden sposób nie można zaakceptować, aby czas oczekiwania na wyznaczenie takiej rozprawy wynosił ponad dwa lata. W żaden sposób nie można także przyjąć uzasadnienia takiego stanu rzeczy poprzez powoływanie się na braki kadrowe danego sądu - czytamy. Posłanka w tekście podaje przykład sprawy, w której została sama poproszona o pomoc. Mężczyzna, który od ponad 30 lat pobierał rentę z tytułu niezdolności pracy, utracił ją z dnia na dzień. Załamany szukał pomocy u posłanki Bartuś, która gdy chciała odwołać się od decyzji sądu, usłyszała, że termin rozprawy nie został jeszcze ustalony, ale wstępnie przewidywany jest na październik 2019 roku. Zbigniew Ziobro został w ten sposób zdemaskowany przez posłankę, która pokazała, jak dobra zmiana naprawdę radzi sobie z polskim sądownictwem. Ziobro zdecydowanie jej tego nie zapomni przez bardzo długi czas i nie wykluczone, że będzie chciał się zemścić za taką zniewagę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuchciński złamał prawo! Zajmie się nim prokuratura
  2. Największy wróg Kaczyńskiego wraca do Polski! Nie chodzi o Tuska
  3. Musisz to zrobić! Inaczej Twój pies szybciej umrze
źródło: crowdmedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News