Zbigniew Ziobro podczas jednego ze spotkań z wyborcami nie wytrzymał. Według słów jego przeciwników krzyczał w stronę protestujących, że będą siedzieć.

Zbigniew Ziobro był ostatnio w Kielcach, gdzie przedstawiał kandydatów na radnych. Na miejscu czekał już na niego tłum przeciwników, którzy zaczęli krzyczeć w jego stronę „Konstytucja!”, „Wolne sądy!” i „Będziesz siedział!”. Zwolennicy ministra sprawiedliwości nie pozostawali dłużni i odpowiadali protestującym okrzykiem „Czarne owce!”.

Według osób będących na miejscu Ziobro w pewnym momencie nie wytrzymał i również pokusił się o krzykliwy komentarz wymierzony w protestujących. Jego słowa zszokowały wszystkich.

Zbigniew Ziobro nie wytrzymał

Reformy sądownictwa wprowadzone przez rząd PiS spotkały się z bardzo negatywnym odzewem ze strony zarówno społeczeństwa, jak i polityków opozycji. Również Parlament Europejski ma obiekcje względem reform naszej partii rządzącej. Jednak nasz rząd nie zamierzał się tym przejmować. Ich wizja jest jasna i klarowana, a w momencie, gdy posiadają większość Sejmie, to nie muszą martwić się, że ich projekt nie przejdzie.

Takie podejście sprawiło, że dosłownie na całym świecie osoby powiązane z reformą sądownictwa są krytykowane przez Polaków na całym świecie. Idealnym tego przykładem był Andrzej Duda, który podczas wizyty w Australii spotkał się z podobnym przyjęciem. Nie dziwi więc fakt, że Zbigniew Ziobro będący ministrem sprawiedliwości został powitany w ten sam sposób. Jednak inni pozostawali głusi na te okrzyki i nie zwracając na nie praktycznie żadnej uwagi, po prostu szli przed siebie.

Teraz w Internecie pojawiają się doniesienia od osób obecnych na proteście, że Ziobro, zanim wsiadł do swojego samochodu, zaczął krzyczeć w stronę protestujących. Widać, że minister w końcu osiągnął swój limit, jeżeli chodzi o tolerancje wobec pikietujących, którzy cały czas nie dają o sobie zapomnieć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niewyobrażalne cierpienia na szczytach władzy! Problemy zdrowotne światowych przywódców

Ziobro w Kielcach do pikietujących jego konferencję:
„Nie jesteście nadzwyczajną kastą, wszyscy będziecie siedzieć!”
Strach się bać? – pisze Krzysztof Sławiński, członek zarządu Platformy Obywatelskiej w Kielcach.

Całe zajście zostało zarejestrowane kamerą, jednak ze względu na obecny hałas nie da się co usłyszeć, co mówi Ziobro. Widać jednak, że zwraca się bezpośrednio do protestujących. W internecie wybuchła prawdziwa wojna pomiędzy zwolennikami polityka i jego przeciwnikami. Obie strony zarzucają sobie kłamstwa i ogólną manipulację. Bez wątpienia ten konflikt nie zakończy się w tym momencie, a będzie trwał jeszcze naprawdę długo.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaki zodiaku i ich słabości. Masz jakieś uzależnienia?
  2. Wszyscy pozwalamy na to swoim psom. Może być dla nas niezdrowe
  3. To ona jest najbliżej Kaczyńskiego! Wiemy kim jest pani Halinka
  4. Głośno po spotkaniu Dudy z Franciszkiem. Ujawniono kulisty audiencji
  5. Żona Macierewicza nie wytrzymała! Nie będzie cicho, idzie do sądu

Andrzej Duda w Białym Domu. Internauci nie mogli przepuścić takiej okazji [MEMY]

źródło: gazeta.pl