Zbigniew Ziobro usłyszał bardzo szczere słowa od starszej pani. "Pan szczególnie jest zero"

Zbigniew Ziobro usłyszał bardzo szczere słowa od starszej pani. "Pan szczególnie jest zero" Źródło: youtube/tvp_info/

Zbigniew Ziobro nie podejrzewał, że podczas spotkania z wyborcami usłyszy coś takiego. Na jego drodze stanęła staruszka, która bez zawahania podsumowała całą jego działalność polityczną.

Zbigniew Ziobro nie potrafił ukryć zmieszania po słowach starszej pani. Kobieta nie szczędziła słów i prosto w twarz powiedziała, co o nim myśli. Polityk dopiero po chwili próbował wybronić się z zarzutów, jednak tłumaczenia na niewiele się zdały. Niewykluczone, że po opinii staruszki czas przedwyborczy jest dla Ziobry jeszcze bardziej stresujący. 

Szczere słowa staruszki 

Minister Sprawiedliwości, choć nie ma ostatnio najlepszego czasu, postanowił nie przejmować się tym, co było, i skupić się na tym, co jest teraz. Gorączka przedwyborcza trwa w pełni, a polityk wybrał się ostatnio z kolejną wizytą do rodaków. Tym razem zagościł w Sosnowcu, gdzie tłum zwolenników chętnie wiwatował i bił brawa po co drugim słowie Ziobry. 

Przechodząc wśród wyborców, polityk chętnie ściskał ich dłonie i z wielką przyjemnością wysłuchiwał wszystkich słów poparcia. Nagle na jego drodze stanęła babcia, która poprosiła go "na słówko". Gdy prokurator generalny był przekonany, że już za chwilę usłyszy od uroczej staruszki pochlebną opinię, ta rzuciła mu wiązankę, ociekającą w krytyczne słowa. 

- Przykro mi, że ta Polska przez was wygląda tak, jak wygląda. Nie liczycie się z nikim. Proszę mi wybaczyć, ale pan szczególnie jest zero, tak jak powiedział pan Miller - powiedziała mieszkanka Sosnowca, a nie widząc reakcji ze strony polityka, znów nazwała go zerem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zakłopotany Zbigniew Ziobro odpowiada 

Choć w pierwszej chwili Ziobro najwyraźniej chciał pozostawić sprawę bez komentarza, szybko nie wytrzymał i postanowił stanowczo odpowiedzieć starszej kobiecie, aby zdementować jej zarzuty. 

- Wie Pani, że mafiom odebraliśmy 500 plus? Czy pani wie, że mafiom odebraliśmy 500 plus? - pytał wyraźnie zirytowany. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Staruszka nie ustępowała i szybko odpowiedziała politykowi, sugerując, jakoby 500 plus na nic się nie zdawało. 

- Chodzi pan po sklepach? A co z tych 500 plus jest? - odparła. 

- Czy pani wie o tym, że trzynasta emerytura? Cieszę się, że mafiom odebraliśmy - rzucił Ziobro i szybko oddalił się od kobiety. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

Źródło: twitter

Następny artykuł