Zbigniew Ziobro
Fot. videosejm
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

Zbigniew Ziobro w bestialskiej furii próbuje zniszczyć choinkę. Bombki podniosły mu ciśnienie

Zbigniew Ziobro to człowiek, który powinien mieć nerwy ze stali. Pełniona przez niego funkcja wymaga nie tylko stanowczości, ale i umiejętności zapanowania nad swoimi emocjami. Chociaż na co dzień polityk świetnie potrafi nad sobą panować, to okazuje się, że z równowagi potrafią go wyprowadzić, małe, z pozoru nic nie znaczące rzeczy.

Zbigniew Ziobro od lat pełni funkcję ministra sprawiedliwości. Piastowanie tak ważnego i odpowiedzialnego stanowiska niesie za sobą pewne konsekwencje, między innymi ciągłe narażenie na nerwy i stres. Jak się jednak okazuje, to nie sprawy bandytów sprawiają, że minister się denerwuje. Mężczyzna został doprowadzony do furii przez... choinkę.

Lech Wałęsa nie powstydziłby się takiej choinki

Święta dały o sobie znak nawet w Sądzie Okręgowym w Krakowie, gdzie już od poniedziałku stoi przyozdobiona choinka. Niestety, bożonarodzeniowy klimat nie wszystkim dał się we znaki, bowiem szefostwo sądu oburzyło się ozdobami, które zawisły na drzewku. Na bombkach widniał napis "konstytucja", który wywołał nie lada skandal. Sędziowie usłyszeli w ostatnim czasie zakaz chodzenia w koszulkach z napisem "konstytucja", więc postanowili wyrazić swoje poglądy w nieco inny sposób. Manifest ten nie spodobał się jednak ich przełożonym z "samej góry", którzy jeszcze tego samego dnia kazali zdjąć oryginalne bombki z choinki. Z drzewka z całą pewnością dumny byłby sam Lech Wałęsa, który w koszulce z napisem "konstytucja" chodzi nawet na pogrzeby.  

Zbigniew Ziobro każe wsadzić choinkę do aresztu? Drwiny ze strony opozycji

Gdy choinka stała się powodem sporów i rozterek, opozycja od razu zaczęła śmiać się z kolegów po fachu. Niektórzy politycy zaczęli nawet drwić, że Zbigniew Ziobro z całą pewnością każe teraz wsadzić świąteczne drzewo do więzienia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimyCzytaj dalej
Chociaż sytuacja wywołała lawinę żarów i drwin, to cała sprawa jest o wiele bardziej poważna, niż mogłoby się to niektórym wydawać. Okazuje się, że sędziowie żyją w strachu, że zostaną zwolnieni dyscyplinarnie. Zbigniew Ziobro ma ku temu solidne podstawy - zabezpieczono monitoring przedstawiający obszar, na którym znajdowała się kontrowersyjna choinka. Głos w sprawie zabrał Dariusz Mazur, sędzia z Sądu Okręgowego w Krakowie. - Chcieliśmy wyleczyć KRS i władze naszego sądu z pewnej "konstytucjofobii". Podobno został zabezpieczony monitoring z naszego ubierania choinki, zapewne do wykorzystania, by nam zrobić dyscyplinarki - szokująco wyznał mężczyzna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana przeżyła prawdziwy koszmar. Jej syn wolał inną kobietę, została całkiem sama
  2. Gwiazdor „Rolnik szuka żony” miał niebezpieczny wypadek! Polała się krew, fani drżą o jego zdrowie
  3. Sławny polityk szokuje! Ujawnił nieznaną stronę Krystyny Pawłowicz, tego nie spodziewał się nikt
  4. „Chyba jej sufit na łeb spadł”. Nie uwierzycie, ile kosztuje 6 pierogów u Magdy Gessler
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Gen. JaruzelskiWojciech Jaruzelski obawiał się tych faktów. Cała prawda o stanie wojennymCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News