Nieoczekiwana dymisja. Przez nagie zdjęcie "faksowego prezesa" Ziobry

Nieoczekiwana dymisja. Przez nagie zdjęcie "faksowego prezesa" Ziobry Źródło: Pikio

Zbigniew Ziobro w obliczu nieoczekiwanej dymisji jednego z sędziów "dobrej zmiany". Media informują, że tuż przed dymisją sędziego do sieci dostało się jego nagie zdjęcie, które wstawiła znana prawicowa hejterka. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

Takiego obrotu spraw nie mógł spodziewać się Zbigniew Ziobro. Jeden z jego nominatów, prezes Sądu Okręgowego w Gliwicach, nieoczekiwanie podał się do dymisji. Media donoszą dziś o zaskakującym wydarzeniu poprzedzającym rezygnację.

Zbigniew Ziobro i dymisja jego sędziowskiego nominata. Zaskakujący wątek w tle

Serwis na Temat informuje, że na kilka dni przed dymisją sędziego Arkadiusza Cichockiego w sieci pojawiło się... nagie zdjęcie mężczyzny. Dowiadujemy się, że opublikowała je internautka będąca zarazem hejterką "dobrej zmiany". 

Media przypominają, że Cichocki jest jednym z nominatów Zbigniewa Ziobry. Minister sprawiedliwości otrzymał w trakcie rządów PiS narzędzie ustawodawcze, które pozwala mu na odwołanie i powołanie prezesów sądów okręgowych. W czasie słynnych protestów o reformę sądownictwa dochodziło do słynnych już zmian, o których sędziowie dowiadywali się po godzinach, poprzez... faks.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Faksowe powołanie i nagła dymisja

Cichocki został nominatem Ziobry, będąc jednym z 11 sędziów na Śląsku powołanych w trybie "faksowym". Natomiast dymisja Cichockiego ma być powiązana z nagim zdjęciem mężczyzny, jakie kilkanaście dni temu wrzuciła w sieć "prawicowa hejterka o pseudonimie MalaEmiE". Choć zostało już usunięte, nie ocaliło to reputacji sędziego.

- Wrzuciła na Twittera zdjęcie leżącego na łóżku nagiego mężczyzny z widocznym członkiem i podpisem: "Sędzia GLIWICE Arkadiusz Cichocki". Selfie (bez twarzy) po kilkudziesięciu minutach zostało skasowane - czytamy w portalu na Temat.

Wspomniane zdjęcie zdecydowanie nie współgrało z wizerunkiem sędziego, który na co dzień podkreślał swoje prawicowe poglądy.

- To był naturalny kandydat dobrej zmiany, bo nigdy nie ukrywał swoich poglądów. Zdarzało mu się chodzić do pracy w koszulach z napisem "Red is bad" i podkreślał swój żarliwy katolicyzm - mówili gliwiccy sędziowie, cytowani dziś przez "Gazetę Wyborczą".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  4. Beata Szydło odchodzi na "przedwczesną emeryturę"? Oficjalny komentarz byłej premier
  5. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej

źródło: Gazeta Wyborcza, NaTemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News