Właśnie zdemaskowano gigantyczną aferę! Tak wyprowadzali miliony, Ziobro jest skończony

Właśnie zdemaskowano gigantyczną aferę! Tak wyprowadzali miliony, Ziobro jest skończony

Zbigniew Ziobro właśnie stał się głównym bohaterem afery, na której ślad wpadł portal Oko.press. Wedle ich informacji rząd PiS, przy pomocy ministra sprawiedliwości, wyprowadził miliony złotych.

Zbigniew Ziobro, pomimo że nie jest już w PiS, to wciąż zajmuje ważne stanowisko w jego rządzie. Teraz media donoszą o aferze, na niewyobrażalną wręcz skalę, która może się okazać końcem kariery ministra sprawiedliwości. Czyżby bilbordy stworzone przez opozycję nie mijały się aż tak bardzo z prawdą?

Zbigniew Ziobro w centrum afery w resorcie sprawiedliwości

Według Oko.press rząd umożliwił wyprowadzenie funduszy przeznaczonych na pomoc pokrzywdzonym, świadkom przestępstw i ich najbliższym. Wszystko dzięki organizacjom pozarządowym i firmom ściśle powiązanych z członkami obozu rządzącego. Jednym z przykładów podanych w mediach był ten dotyczący konkursu na granty na przeciwdziałanie przyczynom przestępczości. Wnioski o udział można było składać przez zaledwie tydzień, dzięki czemu nikt niepożądany nie mógł wziąć w nim udziału. W rezultacie pieniądze otrzyma łódzkie Stowarzyszenie Anty-Rama, które przeznaczyło je na konferencje pod tytułem "Prawa rodziny – rdzeń współczesnej demokracji". Szkopuł tkwi w tym, że nijak nie wiążą się one z pierwotnym celem, na jakie miały zostać przeznaczone. Dodatkowo sam szef Anty-Ramy Grzegorz Dąbrowski jest głównym właścicielem spółki 8Business i "business managerem" w agencji wizerunkowej 8Bteam, które mieszczą się pod tym samym adresem co stowarzyszenie. Sam Dąbrowski od lat jest związany z PiS, a jego firmy wielokrotnie wygrywały przetargi, takie jak ten o kampanię "Rodzina - źródło postaw i relacji". Resort sprawiedliwości wspomaga również Fundację Wyszehradzką, która w żaden sposób nie jest związana z przestępczością, a z polityką zagraniczną. Takich przykładów media podają całą masę i pokazują one tylko, w jak perfidny sposób rząd wyprowadza fundusze państwowe dla swoich ludzi. Jeżeli te informacje się potwierdzą, Zbigniew Ziobro stanie się bohaterem jednej z największych afer w historii PolskiZOBACZ TAKŻE:
  1. Ktoś wyjął kalkulator. I tak runął cały plan Patryka Jakiego
  2. Kurski wpadł! Cały internet śmieje się z jego kłamstwa
  3. Kaczyński nie wrócił z urlopu jak zapowiadał. Co się stało?
źródło: crowdmedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News