Tłumy Polaków wyszły na ulicę. Chcą dymisji Zbigniewa Ziobro

Tłumy Polaków wyszły na ulicę. Chcą dymisji Zbigniewa Ziobro Źródło: YouTube - Onet Wiadomości

Zbigniew Ziobro uchodzi za jednego z polityków, którzy są najbardziej oddani obecnej władzy. Z tego powodu mężczyzna często spotyka się z krytyką. Tym razem przybrała ona wyjątkowo ostrą formę.

Zbigniew Ziobro otrzymał bardzo ważną misję dotyczącą pracy w ministerstwie sprawiedliwości. Znany polityk objął władzę w jednym z najważniejszych resortów, stając się dodatkowo prokuratorem generalnym. Decyzja o połączeniu tych urzędów wywołała spore kontrowersje, choć polityk przekonywał, że doskonale poradzi sobie z wieloma obowiązkami, jakie na niego spadną.

Nawet pomimo tego, że sam twierdzi inaczej, okazuje się, że ludzie nie oceniają jego pracy zbyt pozytywnie. Na ulice wyszły bowiem tłumy Polaków, którzy mają dość tego, jak prowadzone jest ministerstwo. Głównym żądaniem protestujących jest natychmiastowa dymisja Zbigniewa Ziobry. W przypadku takiego scenariusza możemy być pewni ogromnych, a wręcz rewolucyjnych zmian.

Zbigniew Ziobro w ogniu krytyki

Zbigniew Ziobro ma w ostatnim czasie ogromne problemy w związku ze słynną aferą, jaka dotyczy jego ministerstwa. Dowiedzieliśmy się, że na usługach resortu sprawiedliwości jest farma trolli, która ma odpowiadać za to, by opinia publiczna na temat sędziów mogła zostać w każdym wybranym momencie dowolnie zmodyfikowana.

Ujawnienie tych wiadomości z pewnością nie zostało dobrze odebrane. Minister związany z partią rządzącą ma teraz ogromne problemy. Opinia o jego pracy nie była zbyt dobra, a teraz dodatkowo uległa pogorszeniu. Co więcej, już niebawem bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego może stracić swoją posadę. 

Zbigniew Ziobro może podać się do dymisji

Na placu Wolności w Poznaniu zebrały się dziesiątki tysięcy osób, które chcą natychmiastowego odejścia ministra sprawiedliwości. Protest był manifestacją przeciwko temu, co obecnie dzieje się w resorcie. Zebrani ludzie krzyczeli głośno: Ziobro musi odejść. Nie ma wątpliwości co do ich zdania w tej sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nowoczesna metoda na wykrywanie nowotworu. Polacy długo nie będą mieć do niej dostępu, powód jest bardzo smutny
2.Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trudno jednak spodziewać się, by polityk rzeczywiście zrezygnował, dopóki nie zostanie ujawniony jego bezpośredni udział w sprawie. Póki co zaangażowany był w nią "jedynie" wiceminister Łukasz Piebiak, który pożegnał się już ze swoim stanowiskiem. Protestujący głośno krzyczą, że następny powinien być właśnie Ziobro.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Wiadomo gdzie znajdzie się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele osób może się zdziwić

Źródło: naTemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News