Stonoga wszedł do biura Ziobry i z miejsca go zwyzywał. Reakcja sekretarki była bardzo niespodziewana

Stonoga wszedł do biura Ziobry i z miejsca go zwyzywał. Reakcja sekretarki była bardzo niespodziewana Źródło: Flickr/P. Tracz

Zbigniew Ziobro jako minister sprawiedliwości i prokuratur generalny ma wielu wrogów. Jednym z nich jest Zbigniew Stonoga, któremu po raz kolejny puściły nerwy. Wszedł do biura ministra i zaczął go wyzywać, ale to reakcja sekretarki była najbardziej rozbrajająca.

Zbigniew Ziobro od dłuższego czasu jest prawdziwym nemezis Zbigniewa Stonogi. Mimo to biznesmen, który niedawno wyszedł z więzienia, jeszcze miesiąc temu zapowiadał, że wybacza sobie oraz obecnemu prokuratorowi generalnemu. Długo jednak w swoim postanowieniu nie wytrzymał.

Zbigniew Ziobro zwyzywany przez Stonogę. Rozbrajająca reakcja sekretarki

Znany biznesmen bezpardonowo wmaszerował do biura prokuratura generalnego. Podszedł do sekretarki i praktycznie z miejsca zwyzywał Zbigniewa Ziobrę, zanim go jeszcze spotkał. Gdy przywitała go recepcjonistka, powiedział, że "chciałby się widzieć z tym skur***ynem Ziobrą". Sekretarka zachowała zimną krew i bez zająknięcia odpowiedziała "a był pan umówiony?", tak jakby nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego.

Po otrzymaniu informacji o tym, gdzie obecnie jest minister sprawiedliwości, Stonoga podszedł do drzwi i zaczął niewybredne wiązanki w stronę prokuratura generalnego.

- Ziobro ku**o je**na, przestań mi rodzinę prześladować. Ped**e pisowski w dupę jeb**y - krzyczał co sił znany biznesmen.

Zbigniew Ziobro ma powody do obaw. Stonoga grozi jego rodzinie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chwilę po tym incydencie Zbigniew Stonoga nagrywał z samochodu, gdzie nieustannie przeklinając, zapowiadał, że rozliczy się ze Zbigniewem Ziobrą. Zaczął grozić, że jedzie pod jego rodzinny dom, aby wylać swoje frustracje na matce prokuratura generalnego. Powodem takiego zachowania znanego biznesmena miały być oskarżenia Ziobry wobec rodziny Stonogi. 

- Cię k**wo złapię. Ale na początek jadę starą ku**ę Ziobrową, tak k**wa napadnę, jak ty mnie - odgrażał się 45-latek.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

W zamieszczonym później nagraniu Stonoga wyjaśniał, dlaczego tak go poniosło. Przytoczył sytuację, gdzie lata temu jego syn i żona uzyskali zysk z powodu sprzedaży papierów wartościowych. Według relacji biznesmena mieli uiścić podatek, a mimo to otrzymali od Zbigniewa Ziobry pismo o karze uniknięcie opodatkowania. Choć można zrozumieć zdenerwowanie Zbigniewa Stonogi, to w tym wypadku rzucał on groźbami karalnymi, co może się dla niego po raz kolejny skończyć w sądzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schabowy niebawem daniem dla elit. Mięso drożeje w ZASTRASZAJĄCYM tempie
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Przełomowe wiadomości o zdrowiu Kaczyńskiego. Jest gorzej niż wszyscy myśleli
  4. Sekret urody Grażyny Torbickiej? Jest prosty i na wyciągnięcie ręki dla każdego
  5. Więzień wziął rozbieg i wyskoczył przez okno. Odległość od ziemi była zbyt duża, koszmarny widok

Źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News