Zbigniew Ziobro w mocnych słowach o zabójcy Kristiny: "Kara śmierci byłaby sprawiedliwą zapłatą"

Zbigniew Ziobro w mocnych słowach o zabójcy Kristiny: "Kara śmierci byłaby sprawiedliwą zapłatą" Źródło: Wikipedia/Adrian Gryzuk

Zbigniew Ziobro nie zamierzał milczeć i otwarcie przyznał, co myśli na temat zabójcy 10-latki. Ze strony polityka padły naprawdę mocne słowa. Polityk otwarcie mówił o tym, że kara śmierci byłaby sprawiedliwym wyrokiem.

Zbigniew Ziobro zabrał w ostatnim czasie głos w sprawie morderstwa 10-letniej Kristiny. Cała sprawa wciąż wzbudza wśród Polaków wiele emocji i, jak mogliśmy się przekonać, w przypadku polityka nie jest inaczej. Prokurator bez ogródek wyjawił, co jego zdaniem powinno spotkać sprawcę, który dopuścił się tak bestialskiego czynu.  

Zbigniew Ziobro o mordercy 10-latki 

Minister sprawiedliwości nie mógł się powstrzymać od komentarza w sprawie ostatnich tragicznych wydarzeń. Zbigniew Ziobro nie miał zamiaru ukrywać, że jego zdaniem morderca zasługuje na karę śmierci, która nie funkcjonuje w większość krajów. Przyznał także, że ubolewa nad faktem, że w Polsce nie zostało jeszcze wprowadzone bezwzględne dożywocie, na które w tym przypadku sprawca zdecydowanie zasłużył.  

- Za ogromną krzywdę dziewczynki należy się tej bestii najsurowszy wymiar kary. Ubolewam, że jeszcze nie weszło w życie bezwzględne dożywocie, które w miniony piątek z inicjatywy ministerstwa sprawiedliwości uchwalił parlament. To będzie najwyższa kara, jaką będzie można wymierzyć za najcięższe zbrodnie w sytuacji, gdy nie jest możliwe przywrócenie kary śmierci. A to ona w moim przekonaniu byłaby sprawiedliwą zapłatą za tak okrutny mord na niewinnej dziewczynce - wyznał polityk.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Według nieoficjalnych informacji sprawca został namierzony 

Setki funkcjonariuszy policji pracowało nad tym, by w jak najszybszym czasie odnaleźć mężczyznę winnego śmierci Kristiny. Śledczy mają świadomość, że w tym wypadku liczy się każda minuta, bowiem morderca może przemieszczać się nie tylko na terenie kraju, ale i poza nim, co może odwlec jego znalezienie nawet przez lata.

Funkcjonariusze informują, że jeżeli ktokolwiek może mieć choć niewielkie informacje na temat sprawcy, który brutalnie zamordował 10-latkę powinien zgłosić się na policję i złożyć zeznania. Każde słowa mogą być w tej sprawie znaczące. 

Według najnowszych informacji, sprawca został już namierzony. Nie ma jeszcze szczegółowych informacji w tej sprawie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy, gdzie!
  2. Gwiazda TVN OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ! Opublikowała drastyczne wideo ze swoim partnerem. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie
  3. Edyta Górniak szczerze jak nigdy o prywatnej tragedii za kulisami festiwalu w Opolu. Wyznała z czym przesadziła
  4. Nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. Oby mąż nigdy nie zobaczył tego wyznania 66-letniej babci Hani
  5. Wielki triumf, Robert Janowski i dawno zapomniana gwiazda "Jaka to melodia?" wracają. Widzowie oszaleją na punkcie tego programu
  6. Dziś wieczorem setki tysięcy Polaków obejrzy na żywo występ Wiśniewskiego. Może być show, jakiego świat nie widział

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News