Zbigniew Ziobro o karze śmierci
YouTube - Telewizja wPolsce
Piotr Bernaciak - 15 Czerwca 2019

Zbigniew Ziobro: "Kara śmierci byłaby sprawiedliwą zapłatą za okrutny mord na 10-latce"

Zbigniew Ziobro postanowił odnieść się do tragicznego wydarzenia, o którym mówi cała Polska. Chodzi o tragiczny mord na 10-latce, który przeraził miliony Polaków. Polityk ma bardzo jednoznaczną opinię na ten temat.

Zbigniew Ziobro zabrał głos w sprawie brutalnego morderstwa, które poruszyło całą Polską. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w jednym z lasów w województwie dolnośląskim odnaleziono ciało 10-letniej dziewczynki. Przyczyną śmierci miały być rany kłute klatki piersiowej i szyi. Przerażająca zbrodnia miała swoje podłoże seksualne, jak przekonują policjanci. Ich słowa wystraszyły wiele osób.

Sprawa stała się na tyle głośna, że wypowiedzieć się postanowił nawet minister sprawiedliwości. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości co do jego zdania w tej sprawie. Opinia polityka jest wyjątkowo jednoznaczna i wskazuje na jego zdecydowaną chęć najsurowszego karania za takie czyny. Zbigniew Ziobro stwierdził, że kara śmierci byłaby sprawiedliwa za tego typu zabójstwo.

Grażyna Torbicka decyzja o emeryturzeGrażyna Torbicka zaczęła siódmą dekadę życia. Miażdżąca reakcja prezenterki nt. emerytury Was zadziwiCzytaj dalej

Zbigniew Ziobro mówi o przerażającej zbrodni

- Zatrzymanie mordercy 10-letniej dziewczynki z Dolnego Śląska to kwestia czasu. Za ogromną krzywdę dziewczynki należy się tej bestii najsurowszy wymiar kary - stwierdził minister sprawiedliwości, który przyznał, że ta sprawa ma dla niego wyjątkowy priorytet. 

Polacy zaczęli głośno wyrażać swoje oburzenie wobec tego, że sprawca wciąż pozostaje na wolności. Policja przekonuje, że jego odnalezienie jest jedynie kwestią czasu, jednak wciąż nie ukazują się nowe wiadomości w tej sprawie. W związku z tym coraz więcej osób jest zaniepokojonych panującą sytuacją. Niektórzy boją się, że morderca może zaatakować jeszcze raz. Szczególnie wystraszeni są zwłaszcza mieszkańcy województwa dolnośląskiego, które było miejscem tragedii.

Zbigniew Ziobro nie pozostawia wątpliwości co do swojego zdania

- Za ogromną krzywdę dziewczynki należy się tej bestii najsurowszy wymiar kary. Ubolewam, że jeszcze nie weszło w życie bezwzględne dożywocie, które w miniony piątek z inicjatywy ministerstwa sprawiedliwości uchwalił parlament. To będzie najwyższa kara, jaką będzie można wymierzyć za najcięższe zbrodnie w sytuacji, gdy nie jest możliwe przywrócenie kary śmierci. A to ona w moim przekonaniu byłaby sprawiedliwą zapłatą za tak okrutny mord na niewinnej dziewczynce - powiedział Ziobro.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NowotwórWczesne i niepozorne objawy raka, które wszyscy ignorują. Jeżeli któryś masz, natychmiast udaj się do lekarzaCzytaj dalej

Słowa polityka nie pozostawiają wątpliwości co do jego zdania na temat tragedii. Niektórzy uważają, że zdecydowanie przesadził on ze swoją wypowiedzią, a jako minister powinien stronić od tak ostrych słów. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Przykre informacje. Czesław nie żyje
  4. Jedno z dzieci Przybylskiej i Bieniuka było wpadką. Wiadomo, które
  5. Poszła na przedłużanie paznokci do "ekspertki". Z jej dłońmi stało się coś potwornego
  6. To on mógł zamordować 10-latkę. W sieci krąży jego zdjęcie, już wcześniej było o nim bardzo głośno

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski o śmierci znanych ludzi. Wstrząsające słowa poruszyły wszystkichCzytaj dalej

Źródło: Polsat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News