Rzecznik Ziobry ma "bardzo niskie kompetencje". Nie będzie asystentem na uczelni

Rzecznik Ziobry ma "bardzo niskie kompetencje". Nie będzie asystentem na uczelni Źródło: wikipedia/adrian_grycuk/

Zbigniew Ziobro nie ustosunkował się jeszcze do słów, które w ostatnim czasie padły na temat jego rzecznika. Polacy nie mogą uwierzyć w to, co usłyszeli, bowiem jednogłośnie stwierdzono, że kompetencje mężczyzny są "niskie i wątpliwe". Jego kandydatura została definitywnie odrzucona.

Zbigniew Ziobro być może już niebawem zabierze głos w sprawie swojego rzecznika, który został w ostatnim czasie niemalże zmieszany z błotem. Opinia publiczna czeka na zdanie polityka w tej sprawie, jednak ten nie pozwala się ugiąć i wciąż milczy. 

Ciekawe, co na to Zbigniew Ziobro. Jego rzecznik jest niekompetentny?

Rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości Jan Kanthak ubiegał się jakiś czas temu o posadę asystenta na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Choć jego zamiary były dobre, a chęci nie do opisania, spotkał się z wielką porażką zawodową. Mężczyzna nie tylko nie otrzymał upragnionej posady, ale również został skrytykowany na forum publicznym. Zdaniem profesora Jerzego Zajadło z UG, Jan Kanthak jest osobą niekompetentną na stanowisko, o które się ubiegał. Co więcej wyznał, że jego wypowiedzi w przestrzeni publicznej jedynie utwierdzają go w przekonaniu, że odrzucając jego kandydaturę podjął słuszną decyzję. 

- Panie Janie Kanthak - w związku z Pana wypowiedzią w programie "Tak jest" uprzejmie informuję, że Rada Wydziału PiA UG odrzuciła Pańską kandydaturę na stanowisko asystenta nie z powodów politycznych, lecz z powodu Pańskich wątpliwych i bardzo niskich kompetencji naukowych. I tyle - Pańskie wypowiedzi w przestrzeni publicznej utwierdzają mnie w przekonaniu, że nasza zbiorowa decyzja była ze wszech miar słuszna. Piszę to z pełnym przekonaniem jako członek tego szacownego gremium. Proszę więc zrezygnować z wszelkich własnych iluzji na ten temat - wyznał prof. Zajadło.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Opinia profesora nie jest jedyną

Okazuje się, że jest więcej osób, które zajmują dokładnie takie samo stanowisko. Prof. Grzegorz Wierczyński przyznał, że całkowicie podpisuje się pod wypowiedzią prof. Zajadło. Ponadto Dr Bartosz Scheuer dosadnie podkreślił wszystkie sytuacje, w których Janowi Kanthakowi nie powiodło się w życiu. 

-  Kolega Kanthak chciał zostać asystentem. Jak to nie wyszło, to chciał zostać przynajmniej asystentem wyklętym. To jednak też nie wyszło. Pozostał więc tylko Kanthakiem... - powiedział dr Scheuer. 

Nie wykluczone, że tak ostre słowa ze strony profesorów mogły zburzyć zawodowy świat rzecznika, zamykając mu tym samym wiele drzwi do kariery.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!
  4. Media nie miały o tym pojęcia, Piotr Fronczewski miał kolejny atak serca. Niepokojące doniesienia o gwiazdorze seriali Polsatu
  5. Bachleda-Curuś to już przeszłość. Gortat przyłapany ze zjawiskową blondynką, co za petarda!
  6. O skandalu w Rossmannie mówi już cała Polska. Zdruzgotane dzieci wróciły do domu z płaczem, rodzice w szoku
  7. Letnia stylizacja Dominiki Gwit powala na kolana. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  8. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Siostra Godlewska nagrała hymn USA, teraz Polacy mogą zapomnieć o wizach

Źródło: polityczek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News