Po dwóch latach powraca temat nagłej śmierci Wodeckiego. Prawdziwe przyczyny jego odejścia są szokujące

Po dwóch latach powraca temat nagłej śmierci Wodeckiego. Prawdziwe przyczyny jego odejścia są szokujące Źródło: YouTube - Kultowe rozmowy

Zbigniew Wodecki zmarł niemal równo dwa lata temu, a wielu fanów wciąż nie potrafi pogodzić się z jego odejściem. Nie wszyscy znają przyczyny śmierci muzyka. Nie były one znane nawet niektórym najbardziej zagorzałym fanom jego twórczości.

Zbigniew Wodecki przez lata pracował na miano jednego z najwybitniejszych polskich muzyków w historii. Śmierć znanego wokalisty zaskoczyła nas równo dwa lata temu. Nikt nie przewidywał, że nagła choroba mężczyzny zakończy się jego odejściem. Fani z całej Polski wyrażali swój smutek na wieść o tym, że nie doczekamy się kolejnych koncertów Zbigniewa Wodeckiego.

Do dziś nie wszyscy znają prawdziwe powody śmierci znanego muzyka. Powszechnie wiadomo, że odszedł on od nas z powodu strasznej choroby, jednak nie wszyscy znają prawdziwą historię. Okazuje się, że jest ona wyjątkowo smutna. Już przed laty fani reagowali na wieści o śmierci Wodeckiego wielkim żalem, a teraz możemy spodziewać się, że będzie on jeszcze większy.

Zbigniew Wodecki zmarł dwa lata temu

W 2017 roku nikt nie spodziewał się śmierci znanego artysty. Zbigniew Wodecki wyglądał na człowieka, który wciąż jest w doskonałej formie i nie zanosiło się na to, by miało się to w przyszłości zmienić. Wszystko uległo jednak zmianie w maju, gdy dowiedzieliśmy się, że wokalista przeszedł udar mózgu. Nie jest to oczywiście wyrok śmierci, jednak wiele osób martwiło się o zdrowie gwiazdora estrady.

Po kilkunastu dniach spędzonych przez Wodeckiego w szpitalu ostatecznie dotarły do nas bardzo smutne wiadomości na temat jego śmierci. Dowiedzieliśmy się, że była ona związana z udarem mózgu, przez który jego ciało nie było w stanie normalnie funkcjonować. Gdy pojawiła się kolejna choroba, wiele osób głośno podkreślało swój niepokój. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbigniew Wodecki miał problemy zdrowotne przed śmiercią

Okazuje się, że w trakcie leczenia po udarze mózgu, Zbigniew Wodecki zachorował na zapalenie płuc. Jego organizm nie był w stanie nawet zareagować w odpowiedni sposób, w związku z czym artysta zmarł. Fani nie kryli wielkiego smutku, nikt nie spodziewał się, że ich ulubiony wokalista odejdzie z tego świata tak szybko. 

Do dziś nie każdy wie, że tuż przed śmiercią Wodecki nabawił się zapalenia płuc, na które organizm nie był w stanie zareagować poprawnie.

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane?
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu