Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"

Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse" Źródło: YouTube - Superstacja

Zbigniew Wodecki należy do grona najlepszych polskich muzyków w historii. Wiele osób podejrzewało, że artysta o takiej renomie musiał przeżyć miłosne przygody, lecz sam muzyk nie przyznawał się do tego, że kiedykolwiek miał romans.

Zbigniew Wodecki przez wielu uważany jest za jednego z najlepszych polskich instrumentalistów oraz wokalistów. Mężczyzna zrobił wielką karierę w latach 70., gdy nie było o to tak łatwo jak teraz. O jego piosenkach kilkadziesiąt lat później mówili niemal wszyscy. Muzyk odszedł niemal dwa lata temu, jednak wciąż ukazują się nowe informacje dotyczące jego życia.

W jednym z wywiadów Zbigniew Wodecki postanowił opowiedzieć o swoich miłosnych przeżyciach sprzed wielu lat. Z pewnością ogrom fanów zdziwi się taką wypowiedzią ze strony muzyka, którego część osób uważało za człowieka skorego do romansów. Artysta postanowił odnieść się do wszystkich plotek w rozmowie z dziennikarzem.

Zbigniew Wodecki miał romans?

Wiele osób myślało, że Zbigniew Wodecki miał różne romanse podczas swojej wieloletniej kariery muzycznej. Artysta postanowił odnieść się do swojej historii i przypomniał dzień, gdy poznał swoją żonę podczas jednego z występów w Krakowie. Jak sam podkreślał, jest jedna ważna rzecz, która wpływała na ich udane małżeństwo przez wiele lat.

- Krysię poznałem w "Piwnicy Pod Baranami", gdy miałem 20 lat. Od kilku lat grałem w zespołach i jeździłem po świecie. W ciągu roku byłem w domu zaledwie przez cztery miesiące. Kiedyś z żoną doszliśmy do wniosku, że dzięki temu, iż tak często byłem nieobecny, nasz związek tak długo trwa. Gdyby nie tryb mojej pracy, pewnie byśmy się pozabijali, bo mamy zupełnie inne charaktery. A tak nie wchodzimy sobie w drogę i dzięki temu jesteśmy do dziś szczęśliwi - mówi znany muzyk.

Okazuje się więc, że paradoksalnie liczne podróże artysty wpływały bardzo pozytywnie na jego relację z małżonką. Jak sam przyznaje, nie byłyby one tak dobre, gdyby para spędzała razem więcej czasu.

Zbigniew Wodecki o swojej miłości

- Nieskromnie powiem, że jestem zbyt popularny, żeby pozwolić sobie na jakieś niestosowne zachowania. W dzisiejszych czasach nic się nie ukryje. Czasami chciałaby dusza do raju, ale trzeba się liczyć z konsekwencjami. A tak poważnie, nie miałem czasu na romanse, bo po pierwsze byłem nieśmiały i zawsze zawstydzony w kontaktach z kobietami. Poza tym byłem skoncentrowany na robieniu kariery i zarabianiu na dom - mówi muzyk o relacji z żoną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Popularny artysta zdecydowanie zaprzeczył w wywiadzie, jakoby kiedykolwiek miał romans z inną kobietą, przyznając, że przy jego poziomie rozpoznawalności byłoby to zupełnie niemożliwe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób! 
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zaskakujące wpisy Michała Wiśniewskiego. "Tęsknię"
  5. Barbara Kurdej-Szatan się ROZWODZI?! Zaskakujące komentarze na profilu artystki
  6. Paweł Domagała przekazał radosną nowinę! Muzyk i jego fani nie kryją szczęścia

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News