Łzy same cisną się do oczu. Przyjaciółka upamiętniła Wodeckiego w piękny sposób

Łzy same cisną się do oczu. Przyjaciółka upamiętniła Wodeckiego w piękny sposób Źródło: Screenshot z youtube.com/20m2

Zbigniew Wodecki zmarł zaledwie dwa lata temu. Do dziś wspominany jest jako osoba charakteryzująca się wielką klasą, a także elegancją. Wybitny muzyk był przez swoich przyjaciół postrzegany jako osoba życzliwa, ciepła i oddana. Szczególnie wspomina go jedna z przyjaciółek, która w ostatnim wywiadzie opowiedziała o muzyku w wyjątkowy sposób.

Zbigniew Wodecki na zawsze zapisał się w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Jednak nie tylko tam, bowiem swoje miejsce ma też w sercach rodziny, a także przyjaciół, którymi licznie otoczony był przed śmiercią.

Jedna z przyjaciółek, z którą wielokrotnie współpracował, we wzruszających słowach wspomniała o Wodeckim. Za życia był on dla niej bardzo bliski.

Zbigniew Wodecki - postać niezwykła

Alicja Majewska, piosenkarka, z którą Zbigniew Wodecki wielokrotnie koncertował, a także nagrał kilka wspólnych albumów, opowiadała o swoich przyjacielu łamiącym się głosem. Wokalista był za życia prawdziwą duszą towarzystwa, z którą każda spędzona chwila przepełniona była pozytywnymi emocjami.

 - Jak tylko miał wolne, organizował spotkania i kolacyjki. Zbyszek miał taki wdzięk, że jemu wszystko się darowało. (...) Po jego odejściu nie odbyło się żadne spotkanie z ludźmi, którzy go dobrze znali, żeby ktoś nie opowiedział o Zbyszku anegdoty, które przecież sam uwielbiał opowiadać, czy żeby tak zwyczajnie nie zaczął go wspominać - opowiada dla "Pomponika".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poza tym Wodecki przez swoich fanów, jak i bliskich uznawany był za osobę o wielkim uroku osobistym, a także o ogromnej empatii. Szczególnie odczuwali to wówczas, gdy przychodzili do niego ze swoim zmartwieniem. Muzyk w takich chwilach zawsze potrafił skutecznie pocieszyć, a także doradzić. Poświęcał im całą swoja uwagę. Strata takiej osoby wiąże się z ogromnym bólem, którego ciągle doświadcza pogrążona w żałobie Alicja Majewska.

 - Odejście Zbyszka to dla mnie bardzo trudny i bolesny temat, przepraszam, za ciężko mi mówić o tym, nie potrafię się z tym odejściem pogodzić - powiedziała Alicja Majewska, nie kryjąc łez w wywiadzie z tygodnikiem "Świat i ludzie".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  4. Bayern potwierdza szokujące doniesienia. Lewandowski okładał się z kolegą
  5. Szulim tłumaczy się z wpadek Big Brothera. "To trochę teoria spiskowa"
  6. Płacz dziewczynki poruszył ludzi na całym świecie. Dziś wiemy, jaka historia stoi za zdjęciem

 

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News