Zbigniew Wodecki PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające fakty

Zbigniew Wodecki PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające fakty

Zbigniew Wodecki był jednym z największych polskich muzyków w całej historii naszego kraju. Jego śmierć wstrząsnęła wszystkimi Polakami i nie tylko. Co więcej, artysta przeczuwał jaki los może go spotkać.

Zbigniew Wodecki znany jest od lat wszystkim Polakom. Jego niezapomniane utwory cały czas pozostają w naszej pamięci, podobnie jak jego postać, która była bardzo charakterystyczna. Niestety pod koniec maja 2017 roku całą Polskę obiegła straszliwa informacja o jego śmierci. Wiele osób nie mogło uwierzyć w to, co się stało, sądzili, że to tylko zły sen, z którego zaraz się obudzą. Jednak niestety była to bardzo przykra prawda. Co ciekawe, według wielu osób, które znały artystę najlepiej, słychać przekonanie, że Wodecki przewidywał swoją śmierć.

Zbigniew Wodecki przeczuwał co go czeka

W rodzinie muzyka odnotowywano już wcześniej problemy z sercem. Jego ojciec również borykał się ze schorzeniami kardiologicznymi, przez co Wodecki zdawał sobie sprawę, że na ten aspekt swojego zdrowia musi uważać przede wszystkim. Jednak jego błyskawiczny tryb życia i pogoń za karierą odbiły się negatywnie nie tylko na jego więziach z rodziną. - Ojciec Zbyszka umarł na serce w wieku 65 lat i on wiedział, że też powinien uważać. Ale nic z tym nie robił, jakby pogodził się, że czeka go taki sam los - mówiła piosenkarka Alicja Majewska w wywiadzie dla Newsweeka. Z czasem również jego zdrowie zaczęło podupadać, a w pewnym momencie niezbędna okazała się operacja. Wszczepienia bajpasów do ciała Zbigniewa Wodeckiego zaplanowane zostało na 5 maja 2017 roku. Jeszcze przed operacją kontaktował się z Majewską i mówił jej, że się boi. Oczywiście jak to on, nie pokazywał swoich obaw przed najbliższymi. Wszystko starał się obrócić w żart. Jednak było widać, że przeczuwa nadejść czegoś niedobrego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ -Podobno przed operacją powiedział, że gdyby mu się coś stało, to życzy sobie, by muzycy z tego powodu nie odwoływali występów - wspomina rysownik Andrzej Mleczko. Widać przez to, że jego obawy były naprawdę duże. Po udanej operacji, jakby na trochę wrócił do niego dobry nastrój. Jednak znowu mogło być to tylko robienie dobrej miny do złej gry. Niestety 22 maja tego samego roku Zbigniew Wodecki zmarł, a pustki w sercach jego najbliższych teraz już nic nie wypełni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska wpadła w szał! Nie wytrzymała fali krytyki
  2. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
  3. Michał Szpak nie może poradzić sobie z żałobą. Stracił bardzo bliską osobę
  4. Córka Grabowskiego w końcu „wybłagała” ojca. O decyzji aktora mówi dziś cała Polska
  5. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News