"Ludzie potrzebują normalnego kontaktu. Zero szpanu, tylko prawda i naturalność". Piękne słowa Zbigniewa Wodeckiego

"Ludzie potrzebują normalnego kontaktu. Zero szpanu, tylko prawda i naturalność". Piękne słowa Zbigniewa Wodeckiego Źródło: .

Zbigniew Wodecki był szalenie inteligentnym oraz utalentowanym artystą. Każda z jego wypowiedzi zawierała w poruszające oraz wartościowe treści, które skłaniały do głębszych refleksji.

Zbigniew Wodecki do dziś uchodzi za jedną z większych gwiazd polskiej estrady, a jego śmierć nieustannie budzi wiele emocji. Najwięksi fani chętnie wspominają jego utwory, zdarzenia czy chociażby wywiady, w których gwiazdor za każdym razem starał się przekazać coś wartościowego. Wodecki zawsze cenił drugiego człowieka i starał się zrobić wszystko, by inni postrzegali świat w sposób podobny do niego. 

Zbigniew Wodecki w poruszających słowach 

Słysząc te słowa i to z ust takiego artysty, ciężko jest przejść obok nich obojętnie. Król polskiej muzyki, ulubieniec tysięcy Polaków, Zbigniew Wodecki, powiedział swego czasu coś niezwykle ujmującego. 

- Ludzie potrzebują normalnego kontaktu. Zero szpanu, tylko prawda i naturalność - wypłynęło z jego ust. 

Artysta chciał swoimi słowami zwrócić uwagę społeczeństwa, które zupełnie straciło głowę dla wartości materialnych i zapomniało o drugim człowieku, o jego emocjach. Wodecki podkreślił bowiem jak ważna jest chwila szczerej rozmowy z kimś bliskim, przyjacielem czy nawet z kimś zupełnie nam obcym. Liczy się tylko naturalność i prawda - zwykła dyskusja o uczuciach, a nie przechwalanie się drogocennymi, a tak na dobrą sprawę nic nie wartymi, przedmiotami. 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News