Rodzina Wodeckiego dostanie szału! Posądzana o romans z piosenkarzem gwiazda szczera jak nigdy

Rodzina Wodeckiego dostanie szału! Posądzana o romans z piosenkarzem gwiazda szczera jak nigdy

Zbigniew Wodecki zmarł już ponad rok temu, jednak fani i najbliżsi wciąż nie mogą pogodzić się z tą ogromną stratą. Mężczyzna był kultową postacią polskiej muzyki, jednak po jego śmierci pojawiło się wiele wstrząsających faktów na jego temat. Teraz głos zabrała kobieta, którą oskarżono o romans z legendarnym artystą. 

Zbigniew Wodecki był niesamowitą postacią polskiej sceny muzycznej. Jego wkład w rozwój muzyki jest oczywisty, nikt też nie może zaprzeczyć, że był on przykładem dla wielu młodych artystów i piosenkarzy, którzy debiutując na scenie, chcieli w przyszłości stać się kimś tak wielkim, jak on. Choć mężczyzna zmarł w maju 2017 roku, pamięć o nim wciąż jest żywa - wszyscy pamiętamy jego dokonania, różni artyści raz po raz nagrywają kolejne utwory ku jego pamięci, pojawiają się jednak również wątki szokujące i skandaliczne. Jakiś czas temu media podały informacje, według których Zbigniew Wodecki miał mieć romans z polską aktorką. W końcu kobieta nie wytrzymała i zgodziła się na szczere wyznanie, co z pewnością rozwścieczy rodzinę zmarłego.

Zbigniew Wodecki był jej naprawdę bliski

Olga Bończyk w ostatnim czasie bezustannie oskarżana jest o romansowanie z Wodeckim. Często podkreślała, że był jej niezwykle bliski, jednak jako przyjaciel i bratnia dusza. - Oddychaliśmy jak jeden organizm - wyznała w jednym z wywiadów. Przez bardzo długi czas głośno mówiła również o tym, że nie może pogodzić się z jego śmiercią i nie wie, jak długo potrwa jej żałoba. Niedawno pojawiła się informacja, że kobieta postanowiła namalować portret zmarłego. Wiązało się to z kolejną falą spekulacji o ich domniemanym związku, jednak okazało się, że ten czyn był dla niej zbawienny - dzięki niemu teraz oficjalnie może mówić, że zakończyła żałobę. - Praca nad nim sprawiła mi ogromną radość. Znów poczułam przyjemność tworzenia. Malarstwo dostarcza niezwykłych doznań [...] Czuję powiew świeżego powietrza. Potrafię podnieść się z kolan. Zamknęłam drzwi przeszłości i idę do przodu. Nie pozwalam, żeby minione doświadczenia miały wpływ na moją przyszłość - wyznała w rozmowie z "Na Żywo".



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina zmarłego artysty będzie naprawdę wściekła

Nie jest tajemnicą, że rodzina artysty nie przepada za Bończyk i ma do niej wielkie pretensje, że publicznie opowiada w ten sposób o zmarłym. Głośno o konflikcie zaczęło być w momencie, gdy nie pozwolono kobiecie wystąpić na koncercie upamiętniającym Wodeckiego. Każda kolejna jej wypowiedź wzbudza coraz większe emocje, najnowsze słowa jednak z pewnością rozwścieczą rodzinę - chodzi o intymny kontakt, na który jeszcze nie jest gotowa po śmierci bliskiego jej mężczyzny. - Dopóki granica intymności nie jest przekraczana, czuję się dobrze. Na tę chwilę w zupełności mi to wystarczy. Może kiedyś coś się zmieni, ale wtedy na pewno poważnie się zastanowią, czy wpuścić kogoś do swojego życia - opowiadała. Te słowa mogą odbić się echem w polskich mediach i niezwykle zaszkodzić kobiecie. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Zawiodło serce. Fani Pierwszej Miłości wstrzymali oddech
  2. Miłośnicy zwierząt chcą rozszarpać Magdę Gessler! Kazała je głodzić…
  3. Błagają Jackowskiego o pomoc. Przerażające wydarzenia wstrząsnęły całym światem
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News