Rodzina Wodeckiego dostanie szału! Posądzana o romans z piosenkarzem gwiazda szczera jak nigdy
Patryk Korzec - 15 Grudnia 2018

Rodzina Wodeckiego dostanie szału! Posądzana o romans z piosenkarzem gwiazda szczera jak nigdy

Zbigniew Wodecki zmarł już ponad rok temu, jednak fani i najbliżsi wciąż nie mogą pogodzić się z tą ogromną stratą. Mężczyzna był kultową postacią polskiej muzyki, jednak po jego śmierci pojawiło się wiele wstrząsających faktów na jego temat. Teraz głos zabrała kobieta, którą oskarżono o romans z legendarnym artystą. 

Zbigniew Wodecki był niesamowitą postacią polskiej sceny muzycznej. Jego wkład w rozwój muzyki jest oczywisty, nikt też nie może zaprzeczyć, że był on przykładem dla wielu młodych artystów i piosenkarzy, którzy debiutując na scenie, chcieli w przyszłości stać się kimś tak wielkim, jak on. Choć mężczyzna zmarł w maju 2017 roku, pamięć o nim wciąż jest żywa - wszyscy pamiętamy jego dokonania, różni artyści raz po raz nagrywają kolejne utwory ku jego pamięci, pojawiają się jednak również wątki szokujące i skandaliczne. Jakiś czas temu media podały informacje, według których Zbigniew Wodecki miał mieć romans z polską aktorką. W końcu kobieta nie wytrzymała i zgodziła się na szczere wyznanie, co z pewnością rozwścieczy rodzinę zmarłego.

Zbigniew Wodecki był jej naprawdę bliski

Olga Bończyk w ostatnim czasie bezustannie oskarżana jest o romansowanie z Wodeckim. Często podkreślała, że był jej niezwykle bliski, jednak jako przyjaciel i bratnia dusza. - Oddychaliśmy jak jeden organizm - wyznała w jednym z wywiadów. Przez bardzo długi czas głośno mówiła również o tym, że nie może pogodzić się z jego śmiercią i nie wie, jak długo potrwa jej żałoba. Niedawno pojawiła się informacja, że kobieta postanowiła namalować portret zmarłego. Wiązało się to z kolejną falą spekulacji o ich domniemanym związku, jednak okazało się, że ten czyn był dla niej zbawienny - dzięki niemu teraz oficjalnie może mówić, że zakończyła żałobę. - Praca nad nim sprawiła mi ogromną radość. Znów poczułam przyjemność tworzenia. Malarstwo dostarcza niezwykłych doznań [...] Czuję powiew świeżego powietrza. Potrafię podnieść się z kolan. Zamknęłam drzwi przeszłości i idę do przodu. Nie pozwalam, żeby minione doświadczenia miały wpływ na moją przyszłość - wyznała w rozmowie z "Na Żywo".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zbigniew WodeckiZbigniew Wodecki tym się nie chwalił! Takiego go nie znaliśmyCzytaj dalej

Rodzina zmarłego artysty będzie naprawdę wściekła

Nie jest tajemnicą, że rodzina artysty nie przepada za Bończyk i ma do niej wielkie pretensje, że publicznie opowiada w ten sposób o zmarłym. Głośno o konflikcie zaczęło być w momencie, gdy nie pozwolono kobiecie wystąpić na koncercie upamiętniającym Wodeckiego. Każda kolejna jej wypowiedź wzbudza coraz większe emocje, najnowsze słowa jednak z pewnością rozwścieczą rodzinę - chodzi o intymny kontakt, na który jeszcze nie jest gotowa po śmierci bliskiego jej mężczyzny. - Dopóki granica intymności nie jest przekraczana, czuję się dobrze. Na tę chwilę w zupełności mi to wystarczy. Może kiedyś coś się zmieni, ale wtedy na pewno poważnie się zastanowią, czy wpuścić kogoś do swojego życia - opowiadała. Te słowa mogą odbić się echem w polskich mediach i niezwykle zaszkodzić kobiecie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zawiodło serce. Fani Pierwszej Miłości wstrzymali oddech
  2. Miłośnicy zwierząt chcą rozszarpać Magdę Gessler! Kazała je głodzić…
  3. Błagają Jackowskiego o pomoc. Przerażające wydarzenia wstrząsnęły całym światem
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuZnani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News