Zbigniew Wodecki był jego dobrym przyjacielem. Dlatego teraz Daniel Olbrychski jest wściekły na to, co wyprawia rodzina zmarłego.

Wodecki był bardzo bliski Olbrychskiemu. Razem z żoną Krystyną uwielbiali poczucie humoru zmarłego, cenili go za dobroć oraz wrażliwość. Wodecki często odwiedzał ich dom, znali jego sekrety oraz plany na przyszłość.

Olbrychski przyznaje, że jedną z najbliższych osób Wodeckiego była Olga Bończyk, którą jednak rodzina zmarłego traktowała z dużym dystansem. Bończyk nie została przez nich zaproszona na upamiętniający koncert „Wodecki Twist Festiwal”.
Głośno było również o nieopublikowanym utworze Zbigniewa Wodeckiego, napisanym dla Olgi Bończyk. Rodzina jednak zdecydowała, że piosenkę wykona ktoś inny. W dodatku córka muzyka na jednym z koncertów ostentacyjnie nie podała ręki Oldze.

Daniel Olbrychski z żoną kompletnie nie rozumieją zachowania rodziny zmarłego. Twierdzą, że Wodecki nigdy nie pozwoliłby na takie zachowanie wobec jego przyjaciółki. Krystyna Demska-Olbrychska postanowiła stanąć w obronie Olgi.

– To przykre, kiedy najbliżsi nie szanują woli zmarłego i z powodu jakichś dziwnych przesłanek fałszują jego obraz.
Wiem, jak ważną osobą była w ostatnim czasie dla Zbyszka Olga Bończyk. Zbyszek mówił o tym często swoim przyjaciołom. Bywało, że z adresu mailowego Olgi wysyłał swoją osobistą korespondencję… – napisała w internecie Krystyna Demska-Olbrychska, żona Olbrychskiego.

Państwo Olbrychscy nie popierają zachowania rodziny Wodeckiego oraz mają nadzieje, że ich stosunek do Olgi Bończyk się zmieni.

Na co zmarł Zbigniew Wodecki?

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja w warszawskim szpitalu w wieku 67 lat. Wcześniej doznał rozległego udaru i zachorował na zapalenie płuc. Na jego piosenkach wychowywały się pokolenia. Po jego śmierci cały kraj przeżywał żałobę.

Zobacz także:

  1. Barbara Kurdej-Szatan wpadła w furię! „POCAŁUJCIE MNIE W D*PĘ”
  2. Dziennikarz ujawnił sekretny, dobrze skrywany plan PiS. Polska wyjdzie z Unii Europejskiej
  3. Koszmar z rana. Szaleniec zaczął strzelać do ludzi, Europa zamarła

7 pięknych cytatów Zbigniewa Wodeckiego, które WARTO zapamiętać na całe życie


Znani aktorzy PRL, którzy na zawsze pozostaną w naszej pamięci [ZDJĘCIA]

Zobacz również