Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życia. Media ujawniają: był uzależniony

Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życia. Media ujawniają: był uzależniony Źródło:

Zbigniew Wodecki zmarł już ponad rok temu. Jego śmierć, nagła i niespodziewana, była wielkim ciosem nie tylko dla rodziny, ale także dla licznych fanów. Teraz media przypominają szokujące informacje z jego przeszłości. Muzyk miał mieć jedną słabość, która była szczególnie trudna dla jego rodziny.

Zbigniew Wodecki był wspaniałym artystą, multiinstrumentalistą, który swoimi przebojami zachwycał wiele pokoleń Polaków. W maju ubiegłego roku niespodziewanie zmarł mając zaledwie 67 lat. Od chwili jego śmierci w mediach pojawiają się różne informacje na jego temat, wypływają różne sekrety i nieznane dotąd fakty. Jeden z portali plotkarskich pomponik.pl przypomina szokującą historię i podkreśla, że muzyk miał jedną słabość, której nie umiał pokonać - kobiety.

Nieśmiały czy Casanova?

On sam o sobie mówił coś zupełnie przeciwnego. W wieku 19 lat poznał swoją przyszłą żonę Krystynę. Przez całe życie był tylko z nią, jednak w mediach wielokrotnie pojawiały się doniesienia o związkach i romansach, w które miał się wdawać jeżdżąc w trasy. - Legendy, że Wodecki to Casanova, że ciągle ma nowe romanse i kochanki, mijają się z prawdą. Jestem człowiekiem zakompleksionym, nigdy pierwszy nie startowałem do dziewczyny - podkreślał on sam.

Zbigniew Wodecki uzależniony od kobiet?

Serwis Pomponik.pl twierdzi jednak inaczej. Według autorów artykułu na portalu był moment, w którym Wodecki nie był wcale wierny swojej żonie. Artysta zafascynowany był aktorką Ewą Sałacką. Kiedy ta rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, reżyserem Krzysztofem Krauze, relacja miała się rozwinąć i przekształcić w coś więcej niż tylko przyjaźń. Niestety burzliwa i gorąca relacja nie mogła przerodzić się w stały związek, bowiem Zbigniew Wodecki nie zamierzał rozstać się z żoną. Zakończenie związku bardzo dotknęło Sałackiej, która nie mogła się długo pozbierać. Z Wodeckim znów mogła wrócić do przyjacielskich stosunków dopiero po tym, jak ponownie wyszła za mąż. Późniejsza niespodziewana zbyt wczesna śmierć Sałackiej była dla Wodeckiego ogromnym ciosem, co może potwierdzać informacje o ich romansie. Media spekulowały zresztą także o wielu innych romansach artysty. Zbigniew Wodecki miał utrzymywać znacznie bliższe niż przyjacielskie stosunki także z Olgą Bończyk, z którą w ostatnich kilku latach swojego życia wiele razy występował w duecie.

Rodzina nie daje wiary

Żona wirtuoza Krystyna Wodecka nigdy nie dała wiary w medialne plotki. Zawsze wiernie trwała przy nim, chociaż trudno powiedzieć, czy faktycznie nie wierzyła w romanse lub czy ich faktycznie nie było. Pomimo że nigdy żadna pozamałżeńska relacja muzyka nie została potwierdzona, podczas koncertu ku pamięci zmarłego muzyka Olga Bończyk nie wystąpiła. Koncert organizowany był przez żonę i dzieci artysty i to właśnie oni zdecydowali, że wokalistka nie dostanie zaproszenia.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Porażające wyznanie Bończyk. To dlatego jest samotna
  2. Ukochany przez miliony ogłosił, że jest gejem. Nie żyje
  3. Koszmar gwiazdy TVP! Tragiczna śmierć zabrała jej męża, zbezcześcili jego pamięć
  4. Gwiazda TVP o morświnach i fokach: To, to ścierwo, jak kret w ogrodzie
Następny artykuł