Gwiazdy zrobią coś wspaniałego dla Wodeckiego. Fani będą zachwyceni

Gwiazdy zrobią coś wspaniałego dla Wodeckiego. Fani będą zachwyceni

Zbigniew Wodecki to jedna z postaci, które pożegnaliśmy w ostatnim czasie. Mimo iż multiinstrumentalista odszedł już 1,5 roku temu, to pamięć o nim jest wciąż żywa. Muzyk pozostawił po sobie ogromny dobytek artystyczny, z którego wciąż czerpią jego fani.

Zbigniew Wodecki stał się tematem tegorocznej edycji koncertu "Pejzaż bez Ciebie". Jego pamięć uczczą największe gwiazdy, takie jak Małgorzata Kożuchowska, Olga Bończyk czy Katarzyna Cerekwicka. Poza częścią muzyczką przewidziane są też inne atrakcje.

Zbigniew Wodecki doceniony

W Toruniu co roku odbywają się koncerty poświęcone zmarłym artystom. Za każdym razem wydarzenie poświęcone jest innej, nieobecnej już między nami ciałem gwieździe. W zeszłym roku znani i lubiani celebryci uczcili pamięć Kaliny Jędrusik. Na scenie wystąpiła wtedy Kayah, Aleksandra Szwed, Emilia Komarnicka, Krzysztof Zalewski oraz wielu innych artystów. Tegoroczna edycja poświęcona jest twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Muzyk wraz ze swoją bogatą twórczością został doceniony, a jego piosenki zostaną odtworzone przez Olgę Bończyk, Katarzynę Cerekwicką, Małgorzatę Kożuchowską, Grażynę Łobaszewską, Mateusza Ziółko, Andrzeja Krzywego, Krzysztofa Respondka, a także Sławomira Uniatowskiego. Ten wyjątkowy koncert obył się w Toruniu, a zorganizowany został między innymi przez władze miasta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poezja w utworach Zbigniewa Wodeckiego

Poza odtworzeniem i przypomnieniem piosenek wielkiego muzyka odbędzie się również konkurs na interpretację jego najpiękniejszych i najbardziej znanych utworów muzycznych. Całość wydarzenia zostanie wyemitowana dziś, 1 listopada, o godzinie 16:00. Telewizją w której będzie można zobaczyć ten wzruszający koncert jest TVP. Wieczór poprowadzi znana i lubiana prezenterka, Maria Szabłowska, którą poznać można było w telewizyjnym programie "Wideoteka dorosłego człowieka".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda polskiego show zabita przez 32-latka! Szokująca postawa mężczyzny
  2. Chylińska wyśmiała gwiazdora TVN na wizji! Widzowie ryknęli śmiechem
  3. Prowadzi do miażdżycy, zawałów i nowotworu. Sprawdź, czy nie jesz tego zbyt często
  4. Krzyżówka psa z kotem. Kontrowersyjne eksperymenty na zwierzętach? Czy chore ambicje?
  5. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News