Zbigniew Wodecki
Wiadomości Pikio - 25 Kwietnia 2018

Wzruszające. Po wydarzeniach na Fryderykach, córka Wodeckiego się rozpłakała

Gala Fryderyków 2018 obfitowała w wiele chwil wzruszenia. Największa i najważniejsza z nich bez wątpienia wiązała się ze wspomnieniem wspaniałego artysty, jakim był Zbigniew Wodecki. Ani córka muzyka, ani gwiazdy zgromadzone na widowni nie kryły łez.

Wodecki został uhonorowany Złotym Fryderykiem za całokształt osiągnięć artystycznych w dziedzinie muzyki rozrywkowej. Nagrodę odebrała jego córka, Katarzyna Wodecka-Stubbs, a wręczyli ją przyjaciele muzyka, Basia Trzetrzelewska i Andrzej Sikorowski.

Zbigniew Wodecki: wspomnienie na Fryderykach 2018

- Kilka dni temu śniło mi się, że odbieram telefon. Dzwoni Zbyszek i mówi: Co robisz 24 kwietnia? Bo ja gram imprezę w Wałbrzychu, a zadzwonili z Warszawy, że mają mi coś wręczyć. To może byś pojechał i wziąłbyś to za mnie? W zamian za to będziesz mógł sobie to postawić na półce, odwrócić plakietką, nikt się nie kapnie - rozpoczął swoje krótkie przemówienie w hołdzie Wodeckiemu Sikorowski.- Obudziłem się ze śmiechem i zorientowałem się, że nie mogę tej prośby spełnić do końca, bo Zbyszek był kimś, kogo się nie da zastąpić. No i... go nie ma - zakończył jednak poruszony.

Wzruszający hołd dla artysty

Córka artysty także nie potrafiła ukryć emocji. Łzy pociekły po policzkach wielu znajdujących się na scenie oraz widowni gwiazd.- Gdyby był z nami tata, to oczywiście mówiłby ciepło, długo, fajnie. Wiemy o tym wszyscy. (...) Ja mogę tylko powiedzieć, że jak zawsze jestem z niego niezwykle dumna. Dziękuję w imieniu rodziny. Dziękuję w imieniu Fundacji, bo to trochę jest nagroda dla fanów. Jest ich ogromnie dużo, wiemy to, bo spotykamy się z nimi na co dzień. Dziękujemy - powiedziała wzruszona Wodecka-Stubbs.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Popek nadal w szpitalu! Jest źle, odejście z TzG przesądzone?
  2. Gessler na wylocie z Kuchennych Rewolucji. Ma dosyć producentów i reżyserów, zarzuca manipulacje
  3. Nie żyje aktor serialu Ranczo. Nagła i wstrząsająca śmierć
ZAMIANA
kotulanka_i_von_nathusiusGwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News