zbigniew wodecki_po
yt/ TVN Uwaga!
Anna Maria Guziewska - 1 Grudnia 2018

Smutne wyznanie córki Wodeckiego. Nikt nie znał go od tej strony

Zbigniew Wodecki stał się bezsprzecznie legendą polskiej estrady. Piosenkarz nie tylko dotarł do szerokiej publiczności, ale i stał się idolem kilku pokoleń. Z jego sławą jednak nie mogły sobie poradzić dzieci artysty. Jak wspominają go córki?

Zbigniew Wodecki zmarł w maju 2017 roku. Śmierć mężczyzny wstrząsnęła nie tylko światem muzycznym, ale i fanami artysty. Z bólem musiała się jednak najmocniej zmierzyć jego rodzina. Okazuje się, że po latach jedna z córek postanowiła powiedzieć, jak trudne było dzieciństwo u boku sławnego taty.

Jakim ojcem był Zbigniew Wodecki? Córka artysty ujawniła prawdę po śmierci piosenkarza

Kasia Wodecka-Stubbs po śmierci ojca postanowiła udzielić wywiadu "Newsweekowi", w którym, ku zaskoczeniu czytelników, ujawnia relacje z ojcem, gdy była dziewczynką. Przyznała, że idealne życie w czasopismach realnie, było zupełnie inne. - Mierzył nas swoją miarą, a żadne z nas nie było tak utalentowane jak on. (...) Chodzenie z nim po mieście nie było przyjemne. Czuliśmy się jak kaczuszki, które idą za przywódcą stada, kaczorem, który rozdawał autografy. Nie wiadomo było, czy nas nie zgubi na tym spacerze - powiedziała dziennikarzom tygodnika. Druga córka Zbigniewa Wodeckiego - Joanna wyznała, ze ojciec bywał w domu wybuchowy i nie potrafił powstrzymać emocji. Całe wczesne dzieciństwo niestety stało się dla jego dzieci bardzo traumatyczne.Piosenkarz postanowił odnowić relacje po latach. Gdy córki już dorosły chciał spędzić z nimi więcej czasu. To z nim spróbowały palenia papierosów po raz pierwszy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zbigniew WodeckiZbigniew Wodecki tym się nie chwalił! Takiego go nie znaliśmyCzytaj dalej
- Tak jak kiedyś czekaliśmy w piżamach na jego powrót, tak teraz stawialiśmy się ze swoimi rodzinami na kolację w domu rodziców, restauracji albo w moim mieszkaniu na wspólne gotowanie - mówiła Katarzyna Wodecka-Stubbs. Mężczyzna dopiero po czasie zaangażował się w poprawę relacji z dziećmi. Córkom pomagał finansowo, wspierał je, dzwoniąc niemal codziennie. Pomagał także urządzić ich mieszkania, a także aranżował ich wnętrza swoimi nagrodami. Kulisy prywatnego życia artysty mogą wielu zszokować. Na scenie, Zbigniew Wodecki zawsze zdawał się profesjonalny, spokojny i empatyczny. Bliskość z dziećmi docenił dopiero po latach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przybylska przed śmiercią walczyła nie tylko z chorobą. Koszmar rozgrywał się na naszych oczach
  2. Koszmarna śmierć kultowej bohaterki Klanu! Fani serialu załamani
  3. Ogromna afera, olbrzymie pieniądze dla PiS! To on chciał ujawnić tajemnicę śmierci Leppera
  4. Znaki zodiaku i ich największe zalety. Jakie ma Twój?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Jolanta RutowiczTVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News