Zbigniew Wodecki był jednym z najbardziej szanowanych, uwielbianych przez publiczność polskich artystów. Kiedy więc muzyk zmarł niespodziewanie 22 maja 2017 roku w warszawskim szpitalu, jego fani pogrążyli się w głębokiej żałobie. Co ciekawe, już wkrótce światło dzienne ujrzy pierwsza biografia wokalisty, która ma ponoć ujawnić wiele jego sekretów, również tych bardzo intymnych. Rodzina bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycona.

Jak wspominają liczni znajomi, Zbigniew Wodecki był prawdziwym dżentelmenem. W prywatnych wspomnieniach opowiadają o nim, jako o mężczyźnie szarmanckim i ujmującym. Chociaż muzyk miał żonę oraz dzieci, wiele kobiet ulegało jego urokowi.

Jakie sekrety skrywał Zbigniew Wodecki?

Co ciekawe, w nowej biografii kultowego muzyka ma więc zostać poruszony temat jego sercowych zawirowań. Szczególne miejsce w historii zajmie ponoć Zofia Czernicka, popularna w latach 90. prezenterka telewizyjna.

Sam wokalista rzadko komentował swoją relację z gwiazdą. W kuluarach mówiło się jednak o niezwykłej przyjaźni, która ich łączyła oraz bardzo emocjonalnej więzi. Sama Czernicka wspominała niegdyś znajomość z Wodeckim, co nie spotkało się z jego medialną odpowiedzią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

– Zawsze lubiłam męskie przyjaźnie, wiele sytuacji sprowokowałam swoim zachowaniem, ale ja nie lubię żyć średnio. Życie jest jedno i trzeba je wykorzystać tak mocno, jak tylko się da – mówiła prezenterka w jednym z wywiadów, a kontrowersje wokół jej historii podsycały jedynie słowa wspólnych znajomych.

– Jeśli ma to być szczera biografia, osoba Zofii Czernickiej powinna znaleźć się w książce – wyznał w rozmowie z mediami bliski Wodeckiemu człowiek.

W kuluarach mówiło się także o rzekomym romansie Zbigniewa Wodeckiego z młodą aktorką i piosenkarką Olgą Bończyk. Rodzina muzyka bardzo alergicznie reaguje na jej postać i zabrania jej w uczestniczeniu w ceremoniach upamiętniających artystę. Czy już niedługo dowiemy się, co naprawdę łączyło tę parę?

Opinia publiczna czeka na odpowiedź rodziny Wodeckiego

Chociaż temat jest zapewne mniej kontrowersyjny, niż obecnie się wydaje, fani nie mogą się już doczekać odkrycia przed nimi sekretów muzyka. Ich entuzjazmu nie podziela jednak rodzina artysty, która wchodziła już w wiele medialnych dyskusji, aby zachować po nim dobrą pamięć oraz wyciszyć wszelkie godzące w jego reputację plotki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczestniczka Rolnik szuka żony podstawiona przez TVP? Internauci węszą oszustwo!
  2. Zbigniew Wodecki byłby wzruszony. To co zrobił fan, żeby go upamiętnić, zdumiewa
  3. Kotulanka miała szansę przeżyć, gdyby ktoś zwrócił uwagę na ten pozornie błahy objaw
  4. Fani Ewy Farnej przecierają oczy ze zdumienia! W życiu jej nie poznacie

Czy Zbigniew Wodecki był wybitnym muzykiem?

Loading ... Loading ...

Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]