Polskie miasto oddało hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. Wystarczyły trzy słowa, aby łzy same spłynęły po policzkach

Polskie miasto oddało hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. Wystarczyły trzy słowa, aby łzy same spłynęły po policzkach Źródło: youtube.com/kultowe rozmowy

Zbigniew Wodecki został uczczony w niesamowity sposób. Legendarny artysta został uhonorowany pięknym malunkiem naściennym, który porusza serca mieszkańców. W dużym stopniu dzięki napisowi umieszczonemu tuż pod graffiti.

Zbigniew Wodecki był jedną z największych postaci polskiej sceny muzycznej. Artysta podczas swojej wieloletniej twórczości był wykonawcą wielu niesamowitych przebojów, a po śmieci wielokrotnie został uhonorowany przez fanów i miłośników, którzy nie potrafili poradzić sobie z jego stratą Najnowsze graffiti z portretem Wodeckiego powstało w Gdańsku. Widniejący na nim napis, potrafi całkowicie wzruszyć.

Zbigniew Wodecki uczczony w Gdańsku. Piękne graffiti z twarzą artysty

Pamięć o krakowskim wykonawcy jest wciąż kultywowana w całym kraju. Pomimo tego, że artysta zmarł prawie trzy lata temu, pamięć o nim nadal żyje w sercach Polaków, a największe przeboje muzyka są nadal chętnie słuchane. Na murach ulicy Do Studzienki powstało właśnie miejskie dzieło sztuki, które porusza serca gdańszczan.

Mieszkańcy dzielnicy Wrzeszcz codziennie mogą podziwiać uśmiechniętą twarz artysty, której wizerunek został utrwalony na ścianie za pomocą kolorowych farb w sprayu. Trzeba przyznać, że wizerunek piosenkarza został odwzorowany bardzo dobrze. Jednak nie to robi największe wrażenie. O wiele większe emocje wywołuje napis pod wizerunkiem muzyka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wzruszające słowa na graffiti z Wodeckim. Trzy ważne słowa o wokaliście

Napis, który został umieszczony na graffiti, wyraża to, jak bardzo ponadczasową wartością dla fanów był Wodecki i jak bardzo tęsknią oni za nim i jego muzyką. Zasłużony dla polskiej sceny artysta został wspomniany w trzech, wyjątkowo wzruszających słowach, które dopełniają ideału stworzonego dzieła.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego

- Dzięki Panie Zbyszku - głosi napis na graffiti

Jak widać, czasem nie trzeba wielu słów, aby okazać uczucie ukochanemu idolowi. Miejsce powstania graffiti jest bardzo chętnie fotografowane przez turystów, którzy fotografując to dzieła, otrzymują autentyczny dowód tego, jak ważna dla Polaków jest pamięć o zmarłym artyście.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Turniej Czterech Skoczni. Ogromny sukces Dawida Kubackiego, polscy kibice w euforii
  3. Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli
  4. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  5. Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Źródło: Dziennik Bałtycki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News