Zbigniew Wodecki - córka
Mateusz Włodarczyk/Wikipedia/(CC BY-SA 3.0)
Aneta Wasilewska - 27 Września 2020

Córka Zbigniewa Wodeckiego przerwała milczenie. Wiedzieli tylko najbliżsi

Wiadomość o śmierci polskiego muzyka dotknęła wszystkich w kraju. Zbigniew Wodecki był jedną z najważniejszych osób na polskiej scenie muzycznej, do dziś wspomnienie o wyjątkowym artyście jest żywe. Jego córka w rozmowie z mediami podzieliła się wyjątkowym wyznaniem na temat taty, o tym wiedzieli tylko najbliżsi.

Zbigniew Wodecki zachwycał wszystkich swoją charyzmą. Jego utwory do dziś śpiewane są przez pokolenia Polaków, którzy nie mogli pogodzić się ze śmiercią artysty. Wspomnienie muzyka jest wciąż żywe, a fani nie zapomnieli o jego twórczości. Więcej na temat życia osobistego zdradziła jego córka Kasia Wodecka Stubbs w rozmowie z portalem Onet.

Katarzyna Skrzynecka przeżywa wielki dramatDramat Katarzyny Skrzyneckiej. Każda matka będzie mieć oczy pełne łezCzytaj dalej

Zbigniew Wodecki we wspomnieniach córki

Kasia Wodecka Stubbs zdradziła, że na przestrzeni lat wykreowały się dwa obrazy jej ojca. Zbigniew Wodecki publicznie i prywatnie był dwiema osobami, które działały na zasadzie kontrastu, ale idealnie ze sobą współgrały.

- Są dwa obrazy taty, które mimo kontrastu bardzo ładnie się sklejają. Z jednej strony rzeczywiście nie pokazywał światu życia prywatnego. Myśmy zresztą nie chcieli stać na tatowym świeczniku, a budowanie sobie „celebrity lives” wydawało nam się bez sensu, co tata zresztą bardzo cenił. W każdym wywiadzie, odkąd zaczęły one powstawać, czyli od lat 70., powtarzał, że życie prywatne to życie prywatne - wyznała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Drugie oblicze Zbigniewa Wodeckiego

Dziennikarz portalu Onet próbował dowiedzieć się także, jakie było drugie oblicze znanego muzyka. Okazuje się, że Zbigniew Wodecki był bardzo otwartą osobą, nie budował z nikim dystansu. Jego córka wspomniała, jak fantastycznie reagował, spotykając swoich fanów na ulicy.

- Jest taki, że tata był niezwykle interesującym, ciepłym i wesołym człowiekiem, który przez bezpośredni stosunek do drugiego człowieka, z czego tak bardzo jest znany, rozdawał dużo życzliwości i dobrej energii. Nie budował żadnych barier ani dystansu między nikim, nawet spotkanym na ulicy dzieciakiem, który poprosił go o autograf. Był ciepły, ale naturalnie, i przez to także prawdziwy. Było w nim dużo miłości, życzliwości i dobroci, często też zresztą powtarzał: „Co dajesz człowiekowi, to do ciebie wraca”, śmiejąc się, że właściwie tym mottem się kieruje w ramach asekuracji. I jednocześnie nie pokazywał tego swojego najbliższego kącika domowego, do którego zawsze wracał. Ono było jego - wyznała Kasia Wodecka Stubbs.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

Kasia Wodecka-Stubbs w rozmowie z portalem Onet zapowiedziała także trzecią edycję festiwalu Wodecki Twist Festiwal, który ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się całkowicie w sieci. Zbigniew Wodecki zostanie upamiętniony w nowej wersji, która zakłada koncert i zaskakujące spektakle muzyczne. Więcej na temat wydarzenia można dowiedzieć się na stronie internetowej, na której obywać się będą także wszystkie koncerty i spektakle www.wodeckitwistfestiwal.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłośc

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News