Niezwykłe, co łączyło Zbigniewa Wodeckiego i Zdzisławę Sośnicką. Dopiero teraz wyszło na jaw, dzięki niemu się nie poddała

Niezwykłe, co łączyło Zbigniewa Wodeckiego i Zdzisławę Sośnicką. Dopiero teraz wyszło na jaw, dzięki niemu się nie poddała Źródło: YouTube

Zbigniew Wodecki i Zdzisława Sośnicka byli sobie niezwykle bliscy. Wokalistka nie ukrywa, jak wiele zawdzięczała swemu przyjacielowi. Z tego też powodu wyjątkowo boleśnie odczuła jego nagłe odejście.

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku wskutek komplikacji po przebytej operacji wszczepienia pomostowania aortalno-wieńcowego. Wybitny muzyk pozostawił w żałobie nie tylko swoją rodzinę oraz szerokie grono fanów, ale także licznych przyjaciół. Należała do nich Zdzisława Sośnicka, z którą przed laty nagrał kultowy utwór "Z Tobą chcę oglądać świat". 

Zbigniew Wodecki był bardzo bliski Zdzisławie Sośnickiej

Wokalistka bardzo boleśnie przeżyła nagłe odejście przyjaciela. Tuż przed śmiercią Wodeckiego duet ponownie bardzo się do siebie zbliżył, gdyż muzykowi udało się namówić Sośnicką do powrotu na scenę. Chciał, aby wspólnie wystąpili podczas jego jubileuszowej trasy koncertowej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Nie śpiewałam na żywo prawie 10 lat. Jestem ryzykantką, ale warto było. Stojąca owacja najpiękniejszą chwilą. Dziękuję publiczności, a przede wszystkim Zbyszkowi za zaproszenie. Mam u niego dług - powiedziała wokalistka tuż po wspólnym wykonaniu "Z Tobą chcę oglądać świat" w 2017 roku.

Duet miał wspólne plany na artystyczną przyszłość

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Po kilku latach od tych zdarzeń okazało się, że Sośnicka i Wodecki planowali nagranie nowej piosenki, jednak ich plany pokrzyżowała nagła śmierć muzyka. Wokalistka mimo wszystko chciałaby jednak powrócić na scenę na dłużej. Jak przyznaje, jest otwarta na propozycje, gdyż samodzielnie trudno jest jej zorganizować kolejne występy.

- W tym roku miałam tylko dwa koncerty. Mało występuję, bo nie stać mnie, by utrzymać swój zespół. (...) Chciałabym, żeby w moim życiu muzycznym coś się działo - wyznała gwiazda w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy uwięzieni w centrum epidemii. Konsulat zachęca ich do powrotu do Polski
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Wygląda jakby miała kilkanaście lat, a ma prawie 50. Zdradziła swój sekret na wieczną młodość
  4. Kupujesz mięso w podobnych tackach? Mało kto wie, ale mogą być silnie trujące
  5. Zabija rocznie więcej osób niż nowotwór. Lekarze biją na alarm, groźnej choroby prawie nie uda się uniknąć

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News