Lata po śmierci Wodeckiego zdjęcia jego grobu wywołują ciarki. Niezwykły szczegół od razu zwraca uwagę

Lata po śmierci Wodeckiego zdjęcia jego grobu wywołują ciarki. Niezwykły szczegół od razu zwraca uwagę Źródło: Wikipedia/Mateusz Włodarczyk/CC BY-SA 3.0 https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/

Zbigniew Wodecki miał przejść niegroźny zabieg, jednak w wyniku komplikacji nastąpiła nagła śmierć muzyka. Odejście mężczyzny poruszyło wiele osób, to była prawdziwa tragedia w świecie polskiej muzyki.

Zbigniew Wodecki zmarł nagle, a jego śmierć wstrząsnęła światem muzycznym w Polsce. Artysta został pochowany w rodzinnym Krakowie, na cmentarzu Rakowickim. Pogrzeb muzyka przyciągnął tłumy, a widok jego grobu po latach wywołuje ciarki. Wzrok odwiedzających cmentarz przykuwa jeden niesamowity szczegół.

Zbigniew Wodecki zmarł w 2017 roku

Wodecki urodził się 6 maja 1950 w Godowie, był multiinstrumentalistą, grał m.in. na skrzypcach, trąbce i fortepianie. Całe swoje życie poświęcił muzyce, od małego wiedział, że to tym właśnie chce się zajmować. Przez lata pracy zawodowej zdobył wielki uznanie i sympatie Polaków, a jego hity takie jak "Lubię wracać tam, gdzie byłem" czy "Zacznij od Bacha" do dziś nucone są przez tysiące wielbicieli muzyka.

Jego nagłe odejście to był ogromny cios, zarówno dla rodziny muzyka, jak i wszystkich jego fanów. Zbigniew Wodecki miał przejść bezpieczny zabieg serca, niestety, wskutek komplikacji pooperacyjnych muzyk doznał udaru mózgu i zapadł w śpiączkę. Po kilku dniach zmarł, a wieści o jego śmierci wstrząsnęły krajowymi mediami. 

Zbigniew Wodecki wciąż pozostaje w pamięci Polaków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artysta został pochowany na cmentarzu Rakowickim w rodzinnym Krakowie. Jego pogrzeb przyciągnął tłumy, wszyscy z wielkim żalem żegnali niezwykle zdolnego muzyka. Po latach jego grób wciąż przyciąga wzrok, szczególną uwagę zwracają piękne skrzypce, wkomponowane w pomnik mężczyzny. Znajdują się tuż przy uśmiechniętym zdjęciu muzyka, które wita wszystkich odwiedzających go na cmentarzu.

Dzisiaj grzeje: 1. W piątek na kontach emerytów pojawi się więcej pieniędzy. Wiadomo ile
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

Mogiła artysty zawsze pełna jest kwiatów, zniczy oraz pamiątek, które pozostawiają na grobie jego fani. To dowód na to, że wybitny muzyk wciąż pozostaje w pamięci Polaków. Są mu wdzięczni za piękne utwory, które pozostawił po sobie, a które niejednokrotnie dodają im wsparcia i otuchy.


WikiMedia Commons / Rwerner73 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Całe ciało dziecka pokryło się pęcherzami. Wszystko przez jeden pocałunek
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Źle przygotowane mogą działać jak trucizna. Lepiej nie ryzykować, lekarze ostrzegają
  4. Polityk PiS w stanie krytycznym w szpitalu. Wyborcy masowo modlą się w kościołach, by przeżyła
  5. Potrafisz znaleźć wszystkie tygrysy na zdjęciu? 90% osobom nie udaje się, szybko się poddają
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News