Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w "lepszym świecie" spotka Wodeckiego

Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w "lepszym świecie" spotka Wodeckiego Źródło: YouTube - Onet Wiadomości

Zbigniew Wodecki dla wielu polskich artystów był niedoścignionym wzorem. Jedna z aktorek powiedziała Starakowi, co ma zrobić, gdy "w lepszym świecie" spotka właśnie znanego artystę.

Zbigniew Wodecki z pewnością zainspirował wielu dzisiejszych polskich artystów do rozpoczęcia kariery i dzielenia się swoim talentem. Z pewnością można uznać go za jednego z najważniejszych przedstawicieli świata muzyki w historii naszego kraju. Okazuje się, że był on inspiracją także dla wielu aktorów, którzy uwielbiali jego występy na scenie.

Jedna z aktorek postanowiła odnieść się do ostatnich dramatycznych wydarzeń, które były związane ze śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka Włodarczyk opublikowała w internecie wzruszający wpis, w którym odniosła się wprost do samego przyjaciela, ale również do tego, jak wielką osobą był dla niej właśnie Zbigniew Wodecki. Jej słowa cieszą się wielką popularnością.

Zbigniew Wodecki wciąż pozostaje inspiracją dla wielu osób

- Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji, żeby podziękować Ci za parę rzeczy... Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to, że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie... Za ogromną gościnność, za rozmowy o muzie i filmach... Za to, że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie 'Sister'. Że robiłeś sobie ze mnie jaja – kocham to… Że mówiłeś, że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to. Ale w to, co się zdarzyło uwierzyć nie mogę, Piotruś - napisała Agnieszka Włodarczyk.

Aktorka z pewnością była bardzo zaskoczona niespodziewaną śmiercią swojego przyjaciela, z którym miała okazję wielokrotnie współpracować na planie. Widać, że jego odejście było dla niej wielkim ciosem, o którym postanowiła napisać.

Aktorka wskazuje, że jej inspiracją był Zbigniew Wodecki

- Do zobaczenia w lepszym świecie. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką - stwierdziła na koniec Włodarczyk, odnosząc się do dwóch ważnych postaci w historii naszego kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Była dziewczyna Woźniaka-Staraka zabrała głos. Szczere do bólu słowa
2.Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po wpisie Agnieszki Włodarczyk widać, że nagła śmierć przyjaciela była dla niej bardzo przykrym ciosem. Można również zauważyć, jak wielkimi autorytetami byli dla niej Zbigniew Wodecki oraz Michalina Wisłocka, którzy z pewnością zapisali się w historii naszego kraju dzięki wielkim sukcesom, o których wiele lat temu było bardzo głośno.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji,żeby podziękować Ci za parę rzeczy... Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to,że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie... Za ogromną gościnność,za rozmowy o muzie i filmach... Za to,że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny... Że mówiłeś do mnie „Sister” Że robiłeś sobie ze mnie jaja-kocham to.. Że mówiłeś,że masz dziewięć żyć... Wierzyłam w to! Ale w to co się zdarzyło uwierzyć nie mogę Piotruś. Wariacie Ty nasz🖤😥 Do zobaczenia w lepszym Świecie[*] Ps. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką-pewnie pogratuluje Ci filmu. I przytul ode mnie mojego Przyjaciela Tomka Albera[*] Nigdy Cię nie zapomnę... Wyrazy współczucia dla Agnieszki i całej Rodziny Piotra

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Wygląda na to, że Anna Mucha niczego się nie wstydzi. Zdjęcie, które trafiło do sieci, zapamiętacie na zawsze
  4. Po 12 latach zdecydowali odłączyć ją od aparatury. Wtedy obudziła się i wypowiedziała 2 słowa, które zamurowały wszystkich zgromadzonych
  5. 5 słów zamieniło ślub w koszmar. Panna młoda upadła na ziemię, a jej matka chciała zabić pana młodego

źródło: WP

Następny artykuł