Posądzana o romans z Wodeckim aktorka zszokowała publiczność festiwalu w Opolu. Rodzina Zbigniewa będzie wściekła?

Posądzana o romans z Wodeckim aktorka zszokowała publiczność festiwalu w Opolu. Rodzina Zbigniewa będzie wściekła? Źródło: screen/YouTube/ Kultowe rozmowy

Zbigniew Wodecki posądzany był o romans ze znaną i szanowaną, polską aktorką. Teraz gwiazda podczas festiwalu w Opolu zrobiła coś, czego nie spodziewał się po niej nikt. Rodzinie zmarłego muzyka może się to bardzo nie spodobać.

Zbigniew Wodecki zmarł już ponad dwa lata temu, jednak pamięć o nim jest wciąż żywa. Na tegorocznym festiwalu w Opolu został przypomniany dzięki pewnej sytuacji, która wywołała gigantyczne kontrowersje. Zbigniew Wodecki w ostatnich latach przyjaźnił się z aktorką i wokalistką Olgą Bończyk, a wielu podejrzewało ich o romans. Teraz gwiazda zrobiła coś, co zszokowało publiczność, a przez co rodzina zmarłego może być naprawdę wściekła. 

Zbigniew Wodecki skomponował dla niej piosenkę. Podejrzewano ich o romans

- Olga jest wyjątkową artystką. Do tego jest profesjonalna i praca z nią jest wielką przyjemnością. Ma przepiękną barwę głosu i jestem zdania, że to najlepiej śpiewająca aktorka w Polsce. Przyjaźnimy się i bardzo mnie to cieszy – powiedział kiedyś Wodecki o Oldze. 

Wielokrotnie para była podejrzewana o romans. Mimo sporej różnicy wieku, fani nie byli w stanie uwierzyć, że tej dwójki nie łączy nic więcej. Choć Olga zapewniała, że była to jedynie głęboka przyjaźń, wielu fanów nie mogło w to uwierzyć i do dziś obstaje przy swojej wersji. Spore kontrowersje w tej kwestii wywołała piosenka, którą Zbigniew Wodecki skomponował specjalnie dla Olgi. Nie tylko tytuł, ale też reakcja rodziny daje wiele do myślenia.

– Zbyszek Wodecki dał mi w prezencie piosenkę. Mam ogromny żal do rodziny Zbyszka, bo ta piosenka została mi po prostu zabrana – mówiła artystka.

Występ w Opolu po raz kolejny wzbudził wielkie emocje

Piosenka, którą Wodecki dał Oldze nosi wymowny tytuł "Więcej niż kochanek". Rodzina artysty zabroniła wokalistce wykonywać ją na jubileuszowym koncercie i dała jasno do zrozumienia, że w ogóle nie podoba im się ten utwór. Od razu zaczęto podejrzewać, że jest to dowód na romans.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artystka ku zdziwieniu i oburzeniu fanów i bliskich Wodeckiego, postanowiła zaśpiewać piosenkę na festiwalu w Opolu. Dla wielu osób przekroczyła pewne granice, uważają bowiem, że nie powinna śpiewać zakazanego utworu. Internauci twierdzą, że chciała dzięki temu zyskać rozgłos i pomóc sobie w głosowaniu.  Olga Bończyk broni swojego występu i piosenki. Uważa ją za piękny gest ze strony Wodeckiego i dowód na ich piękną przyjaźń, jednak rodzina zmarłego może być wściekła, że artystka nie posłuchała ich próśb. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nagle ODWOŁAŁ wszystkie koncerty! Powód mrozi krew w żyłach. Fani są przerażeni!
  2. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

Źródło: Pudelek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News