Dwa lata po śmierci grób Wodeckiego wygląda niezwykle. Szczególny napis

Dwa lata po śmierci grób Wodeckiego wygląda niezwykle. Szczególny napis Źródło: .

Zbigniew Wodecki pozostawił po sobie wiele pięknych utworów i historii. Dziś fani tłumnie odwiedzają muzyka na cmentarzu. Przy grobie artysty wita ich niezwykły napis.

Zbigniew Wodecki zmarł ponad dwa lata temu w jednym z warszawskich szpitali, jego śmierć wstrząsnęła całym krajem. Uwielbiany artysta pozostawił po sobie wiele wspaniałych utworów i wspomnień. Dzisiaj jego grób odwiedzają setki wielbicieli. Napis na nagrobku muzyka jest niezwykle wzruszający.

Zbigniew Wodecki zmarł w 2017 roku

Wodecki był ulubieńcem Polaków, muzyką zajmował się od piątego roku życia. W ostatnich latach życia jego kariera przeżywała wielkie odrodzenie. Muzyk zaangażował się w kilka projektów z młodymi twórcami, które przyniosły mu popularność również wśród młodszych słuchaczy i sprawiły, że znów cała Polska nuciła jego przepiękne utwory. Rosnąca popularność starszego artysty była zaskoczeniem dla wielu wielbicieli muzyka, a on z chęcią korzystał z nowych możliwości i dzielił się swoim doświadczeniem z mniej znanymi twórcami.

Jego śmierć wstrząsnęła całym krajem, wielbiciele muzyka byli zszokowani smutnymi wiadomościami, które błyskawicznie obiegły media. Artysta zmarł w wyniku powikłań po wszczepieniu pomostowania aortalno-wieńcowego. Przeszedł udar mózgu i zapalenie płuc. Pozostawał w śpiączce, zmarł  22 maja 2017 roku.  Został pochowany w rodzinnym grobowcu na krakowskim cmentarzu Rakowickim.

Zbigniew Wodecki miał tysiące fanów, dziś wspominają go na cmentarzu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna pozostawił po sobie bogaty dorobek muzyczny i wiele ciekawych historii, którymi chętnie dzielił się z wielbicielami. Dziś wierni fani odwiedzają muzyka na cmentarzu w Krakowie. Przy nagrobku wita ich niesamowicie wzruszający napis. 

- Kurtyna opadła, brawa nie milkną. Twój koncert trwa...Biletów brak - głosi napis umieszczony na na płycie nagrobnej Zbigniewa Wodeckiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Napis znajduje się na czarnej kamiennej płytce, przypominającej plik kartek. Tuż pod nim wygrawerowano podobiznę Zbigniewa Wodeckiego. Muzyk ma swoją charakterystyczną fryzurę, lekko się uśmiecha i jest w trakcie gry na skrzypcach. W takiej właśnie postaci został zapamiętany na zawsze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

źródło: Dziennik Polski

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News