Zbigniew Wodecki jako ojciec
TRICOLORS/EAST NEWS
Weronika Wasiak - 8 Maja 2020

Po latach na jaw wyszło, jakim tatą był Zbigniew Wodecki. Ciężko powstrzymać łzy

Jakim tatą był Zbigniew Wodecki? Dotychczas wiedziała o tym jedynie najbliższa rodzina, a przede wszystkim jego dzieci. Dopiero po latach fani legendy mogli dowiedzieć się, jakim tak naprawdę był ojcem. Trudno powstrzymać łzy.

Zbigniew Wodecki do uchodzi za prawdziwego króla polskiej estrady, wspaniałego i oddanego przyjaciela oraz zawsze pomocnego człowieka. Mimo upływu czasu trudno jest pogodzić się z jego śmiercią. Kilka dni temu żal i ból znów zagościła w sercach wielu Polaków - wszystko ze względu na rocznicę urodzin muzyka. Jeszcze zanim emocje zdążyły opaść, do mediów dotarły poruszające informacje.

TVN - kulisy "Faktów"Prowadzący "Fakty" TVN się wygadał, jak naprawdę wygląda jego praca. W TV nic nie widać, widzowie niedowierzająCzytaj dalej

Jakim tatą był Zbigniew Wodecki? Łzy same cisną się do oczu

Z okazji rocznicy urodzin wielkiego gwiazdora jego córka, Katarzyna Wodecka-Stubbs, zdecydowała się na krótki wywiad dla Onetu i wyjawienie kilku faktów dotyczących rodziny Wodeckich. Stubbs z bólem przyznała, że wciąż cierpi z powodu straty ojca, a niekiedy nawet czuje jego obecność.

- Cały czas czuję pełną obecność taty (...). Mam wrażenie, że on tak krąży wokół nas cały czas, Tata jest cały czas bardzo intensywnie z nami. Myślę, że jest naszym aniołem stróżem. Czujemy jego obecność i to nie tylko ja, ale wszyscy nasi przyjaciele - mówiła dla Onetu Katarzyna Wodecka-Stubbs.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

Dziennikarz postanowił zapytać wprost, jakim tatą był Zbigniew Wodecki. Stubbs zaczęła od stwierdzenia, że z pewnością nie był "zwykłym" ojcem, a przyjacielem. Wyraźnie wzruszona wspomniała o tym, co interesowało go najbardziej.

Dzisiaj grzeje:

1. Przełom w poszukiwaniach Kacperka? Psy złapały trop
2. Poszukiwania zakończone, ciało znaleziono w rzece. Spełnił się najczarniejszy scenariusz

- Można było się do niego poprzytulać. Zawsze wskakiwaliśmy mu do łóżka. Tata był stadny. Lubił mieć szum głosów. Interesowało go tylko to, co myślimy, co czujemy. Co nam się podoba. Nie dbał o swoją twórczość. Ale kochał ludzi, kochał być na scenie, swoją popularność - mówiła dla Onetu córka Zbigniewa Wodeckiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób
  2. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, kochały go miliony na całym świecie
  3. Kiedy otwarcie przychodni? Lekarzy czeka prawdziwe oblężenie, kolejka będzie długa
  4. Po kilku latach wyszedł z więzienia. Kilka dni później zaatakował i zgwałcił kobietę
  5. Smutne wiadomości obiegły media. Nagła śmierć zabolała wszystkich mieszkańców, rodzina jest zrozpaczona
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News