Zbigniew Wodecki, Anna Dymna przerwała ciszę
TRICOLORS/EAST NEWS
Weronika Wasiak - 6 Maja 2020

W rocznicę urodzin Wodeckiego Anna Dymna przerwała ciszę. Światło dzienne ujrzał bolesny sekret

Zbigniew Wodecki odszedł przedwcześnie pozostawiając po sobie ogromny żal i smutek. Wielu fanów, a przede wszystkim oddanych przyjaciół, do dziś nie może pogodzić się z tragedią. Jedną z takich osób jest Anna Dymna, która dopiero po latach postanowiła ujawnić bolesny sekret. Ciężko powstrzymać łzy.

Dziś Zbigniew Wodecki świętowałby swoje 70. urodziny. Niestety, gwiazdor zmarł niedługo po 67 urodzinach. 22 maja 2017 roku świat show-biznesu wstrzymał oddech, gdy media obiegły niespodziewane informacje o śmierci króla polskiej estrady. Do dziś trudno jest to zrozumieć. Każdego miesiąca najbliżsi ciepło wspominają go w swoich wywiadach czy wpisach w mediach społecznościowych. Anna Dymna, jego wieloletnia przyjaciółka, nie jest wyjątkiem. W rozmowie z dziennikarzem Faktu postanowiła wyjawić sekret, o którym do dziś wiedziała tylko ona.

Szczepionka na koronawirusa - minister zdrowiaSzczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Minister zdrowia wydał oficjalne stanowiskoCzytaj dalej

Anna Dymna i Zbigniew Wodecki byli przyjaciółmi od pierwszego spotkania

W rozmowie z Faktem aktorka szerzej powiedziała o swojej relacji z Wodeckim i o więzi, jaka ich połączyła. Zapytana o początki znajomości wprost przyznała, że był dla niej jak brat. Ciepło powiedziała też o jego osobowości.

- Całe życie. Ja z Krakowa, on z Krakowa. Był dla mnie, jak brat. Był niezwykłą osobą w moim życiu. To człowiek zawsze uśmiechnięty, zawsze żartował do samego końca. Takich ludzi jak on jest bardzo mało w naszym życiu. Gdy spotyka się taką osobę, to nie wiem, w jak złym człowiek byłby nastroju, od razu się uśmiecha. Zbyszek zarażał swoją energią i uśmiechem wszystkich, których spotykał - mówiła dla Faktu Anna Dymna w rocznicę urodzin Zbigniewa Wodeckiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jego ogródku dom postanowił zrobić sobie dziki lokatorMyślał, że znalazł w ogrodzie kopiec kreta. Poruszył i go pożałował, odkrył powalającą rzeczCzytaj dalej

Nieznany przez lata sekret

Anna Dymna nawiązała również do współprac z Wodeckim przyznając, że gdy założyła własną fundację ten ochoczo ją wspierał. Zawsze mogła na niego liczyć. Wielokrotnie współpracowali także razem na scenie, o czym powiedziała przy okazji pytania o ostatnie spotkanie. Okazuje się, że sama aktorka nie spodziewała się, że ich ostatnie spotkanie było właśnie wtedy.

Dzisiaj grzeje:

1. Zakończono akcję poszukiwawczą na jeziorze. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz, z wody wyłowiono ciało

2. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wyjawił, co stanie się z partią rządzącą i co powie nam Duda

- Był taki koncert dobroczynny zorganizowany przez krakowskiego producenta czekolad. Ja wówczas ze Zbysiem występowałam na scenie. Ostatnio to gdzieś zobaczyłam i zgłupiałam. Zdałam sobie sprawę z tego, że wtedy byłam z nim ostatni raz publicznie - dodała Anna Dymna w rozmowie z Fakt24.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt przed nim nie dokonał podobnego wyczynu. 42-latek zaskoczył cały świat
  2. Anna Lewandowska wyjawiła płeć swojego dziecka? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości (FOTO)
  3. Wiele osób myliło się ws. Kacperka? Policjant nie pozostawił wątpliwości
  4. Państwo zapłaci każdemu nawet 5000 złotych. Jest jeden warunek
  5. W rocznicę urodzin Wodeckiego Anna Dymna przerwała ciszę. Światło dzienne ujrzał bolesny sekret
  6. Lidl przebił Biedronkę oferującą szynkę za 1,49 zł. Do jutra produkty poniżej 1 zł i wiele okazji

MężczyznaMężczyzna i 11-latka nie mieli żadnych szans. Zdjęcia z miejsca tragedii porażają, tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News