Zbigniew Wodecki bohaterem kolejnego odcinka "Szansy na sukces". Młodzi artyści uhonorowali go w piękny sposób

Zbigniew Wodecki bohaterem kolejnego odcinka "Szansy na sukces". Młodzi artyści uhonorowali go w piękny sposób Źródło: east news

Zbigniew Wodecki został bohaterem ostatniego z wyemitowanych odcinków "Szansy na sukces". Młodzi wokaliści uhonorowali muzyka w piękny sposób.

Zbigniew Wodecki był jednym z najbardziej utalentowanych muzyków, związanych z polską sceną muzyczną. Jego dorobek muzyczny znany jest niemalże wszystkim Polakom. Dziś stał się bohaterem odcinka kultowego programu emitowanego przez TVP, "Szansa na sukces". Młodzi uczestnicy wyjątkowo wykonali największe przeboje muzyka.

Zbigniew Wodecki bohaterem "Szansy na sukces"

Dzisiaj na antenie TVP2 wyemitowany został najnowszy odcinek programu "Szansa na sukces", w którym młodzi uczestnicy mogli zaśpiewać największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego. Jako jury widzowie mogli oglądać Katarzynę Wodecką, Alicję Majewską, Włodzimierza Korcza oraz Sławka Uniatowskiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wśród piosenek, które pojawiły się w programie, nie mogło zabraknąć największych przebojów muzyka. Młodzi artyści na scenie zaśpiewali takie piosenki jak "Lubię wracać, tam gdzie byłem", "Zacznij od Bacha","Rzuć to wszystko, co złe", "Pszczółka Maja", "Opowiadaj mi tak" czy "Izoldę".

Zbigniew Wodecki uhonorowany przez młodych wokalistów

Jury z największym zachwytem słuchało młodej Marta Burdynowicz, która jest aktorką musicalową i dubbingową. 27-latka miała szansę zaśpiewać "Z tobą chcę oglądać świat". Wykonanie tej ballady już pojawiło się w sieci i bije rekordy popularności. Internautą przypadło do gustu wykonanie piosenki Wodeckiego przez młodą dziewczynę

Dzisiaj grzeje: 1. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych 

2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie

Wszystkie piosenki zaśpiewane w hołdzie Zbigniewa Wodeckiego, zostały wyjątkowo ciepło przyjęte, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Najnowszy odcinek wygrała zaledwie 17-letnia Julia Bojur, która zaczęła śpiewać po pierwszej komunii świętej. Młodziutka wokalistka w programie "Szansa na sukces" wykonała utwór "Izolda".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirus zostanie w Polsce na zawsze? Eksperci zabierają głos
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Z ostatniej chwili: Kilkunastu rannych polskich żołnierzy. Konieczna była interwencja śmigłowca
  4. Stan klęski żywiołowej w Polsce? Gowin zdradza, dlaczego jest to niemożliwe, porażająca prawda wyszła na jaw
  5. Ujawnili jedno z największych ognisk epidemii w Polsce. Lekarz przez tydzień mógł zarazić setki osób
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

źródło: telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News