Niesamowita historia miłości Wodeckiego i jego żony. Zbyszek musiał dla niej poświęcić wszystko

Niesamowita historia miłości Wodeckiego i jego żony. Zbyszek musiał dla niej poświęcić wszystko Źródło: youtube/Kultowe Rozmowy/

Zbigniew Wodecki naprawdę wiele musiał poświęcić dla największej miłości swojego życia. Niewielu znało niebywałą historię ich uczucia, po której łzy wzruszenia same cisną się do oczu.

Zbigniew Wodecki i Krystyna poznali się zupełnie przypadkowo w 1969 roku, jednak od razu między nimi zaiskrzyło. Połączeni wielkim uczuciem i węzłem małżeńskim, trwali tak do samego końca. Choć niedługo przed śmiercią artysty wiele mówiło się o jego rzekomych romansach, plotki nigdy nie zostały potwierdzone, a wdowa nadal podtrzymuje, że z ukochanym nigdy nie przechodziła żadnego kryzysu. Pewne jednak jest to, jak wiele Wodecki poświęcił dla małżonki. 

Niespodziewane uczucie 

Drogi Zbigniewa i Krystyny przecięły się w 1969 roku, gdy w czasie występu spojrzał na siedzącą w pierwszym rzędzie, atrakcyjną brunetkę, a struny jego skrzypiec niespodziewanie się przerwały. Spojrzeli sobie głęboko w oczy i od razu wiedzieli, że to miłość. Rzeczywiście nie pomylili się i 30 czerwca 1971 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Rodzina zaczęła się powiększać, a na świecie pojawiły się dzieci: Joanna, Kasia i Paweł. 

Zbigniew Wodecki poświęcił dla niej wszystko 

Okazuje się, że dla ukochanej Krystyny, która niespodziewanie zaszła w pierwszą ciążę, artysta zrezygnował ze stypendium w Leningradzie, o którym marzył. Miłość była jednak dla niego najważniejsza, choć i dla rodziny nie miał tak wiele czasu, jakby tego chciał. Ciągłe próby i wyjazdy nieustannie rozdzielały go z bliskimi, ale gdziekolwiek by nie był, zawsze pozostawał z nimi w kontakcie. Dopytywał jak z dziećmi i co w domu, chcąc być mimo nieobecności ze wszystkim na bieżąco.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krystyna porzuciła pracę i oddała się prowadzeniu domu i wychowaniu dzieci, co Wodecki wielokrotnie podkreślał. Był pełen podziwu dla ukochanej i nie ukrywał, że to ona jest głową całej rodziny. Mimo licznych plotek o jego rzekomych romansach, do samego końca pozostali zgodnym i szczęśliwym małżeństwem.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka

2. Po ujawnionych filmikach z bójki zrobiła się wielka afera. Wiadomo, co dalej z "Pięknymi i młodymi"

- Gdyby nie ona, to wszystko by się rozleciało. Bardzo pięknie to wszystko poprowadziła - mówił wzruszony o ukochanej żonie Krystynie. 

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  2. Krzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też Ibrahimović
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News