Zbigniew Wodecki wiele poświęcił dla żony
youtube/Kultowe Rozmowy/
Weronika Wasiak - 4 Stycznia 2020

Niesamowita historia miłości Wodeckiego i jego żony. Zbyszek musiał dla niej poświęcić wszystko

Zbigniew Wodecki naprawdę wiele musiał poświęcić dla największej miłości swojego życia. Niewielu znało niebywałą historię ich uczucia, po której łzy wzruszenia same cisną się do oczu.

Zbigniew Wodecki i Krystyna poznali się zupełnie przypadkowo w 1969 roku, jednak od razu między nimi zaiskrzyło. Połączeni wielkim uczuciem i węzłem małżeńskim, trwali tak do samego końca. Choć niedługo przed śmiercią artysty wiele mówiło się o jego rzekomych romansach, plotki nigdy nie zostały potwierdzone, a wdowa nadal podtrzymuje, że z ukochanym nigdy nie przechodziła żadnego kryzysu. Pewne jednak jest to, jak wiele Wodecki poświęcił dla małżonki.

Niespodziewane uczucie

Drogi Zbigniewa i Krystyny przecięły się w 1969 roku, gdy w czasie występu spojrzał na siedzącą w pierwszym rzędzie, atrakcyjną brunetkę, a struny jego skrzypiec niespodziewanie się przerwały. Spojrzeli sobie głęboko w oczy i od razu wiedzieli, że to miłość. Rzeczywiście nie pomylili się i 30 czerwca 1971 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Rodzina zaczęła się powiększać, a na świecie pojawiły się dzieci: Joanna, Kasia i Paweł.

Kasia Cichopek na zdjęciu z SylwestraSylwestrowe zdjęcie Kasi Cichopek z mężem mówi wszystko. Fani oniemieliCzytaj dalej

Zbigniew Wodecki poświęcił dla niej wszystko

Okazuje się, że dla ukochanej Krystyny, która niespodziewanie zaszła w pierwszą ciążę, artysta zrezygnował ze stypendium w Leningradzie, o którym marzył. Miłość była jednak dla niego najważniejsza, choć i dla rodziny nie miał tak wiele czasu, jakby tego chciał. Ciągłe próby i wyjazdy nieustannie rozdzielały go z bliskimi, ale gdziekolwiek by nie był, zawsze pozostawał z nimi w kontakcie. Dopytywał jak z dziećmi i co w domu, chcąc być mimo nieobecności ze wszystkim na bieżąco.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PieniądzeWyszło na jaw o ile więcej od Szpaka i Martyniuka w Sylwestra zarobiła Roksana Węgiel. Kosmiczne pieniądzeCzytaj dalej

Krystyna porzuciła pracę i oddała się prowadzeniu domu i wychowaniu dzieci, co Wodecki wielokrotnie podkreślał. Był pełen podziwu dla ukochanej i nie ukrywał, że to ona jest głową całej rodziny. Mimo licznych plotek o jego rzekomych romansach, do samego końca pozostali zgodnym i szczęśliwym małżeństwem.

Dzisiaj grzeje:

1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka

2. Po ujawnionych filmikach z bójki zrobiła się wielka afera. Wiadomo, co dalej z "Pięknymi i młodymi"

- Gdyby nie ona, to wszystko by się rozleciało. Bardzo pięknie to wszystko poprowadziła - mówił wzruszony o ukochanej żonie Krystynie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  2. Krzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też Ibrahimović
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Agnieszka ChylińskaNie mieści się w głowie, są zdjęcia. Wielka metamorfoza ChylińskiejCzytaj dalej

Źródło: pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News