Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję Źródło: .

Zbigniew Wodecki miał swoje ukochane miejsce, do którego uwielbiał wracać po każdej trasie koncertowej. Dwa lata po nagłej śmierci muzyka, jego żona podjęła decyzję co do majątku. Najnowsze informacje w tej sprawie są niesamowite.

Zbigniew Wodecki kochał swój wiejski domek oddalony 20 km od Krakowa. Jego żona doskonale wiedziała, jak wiele to miejsce znaczyło dla muzyka. Po dwóch latach od jego śmierci podjęła ważne decyzje co do majątku po zmarłym mężu. 

Zbigniew Wodecki uwielbiał tam spędzać czas

Wodecki kupił ukochany dom przez przypadek. Miejsce tak bardzo go oczarowało, że nie mógł przejść obok niego obojętnie. Gdy tylko go zobaczył od razu wiedział, że to właśnie tutaj chce zamieszkać ze swoją żoną i zawsze wracać po wyczerpującej trasie koncertowej. Dom w Winiarach, oddalony o 20 km od Krakowa, był dla małżeństwa Wodeckich miejscem, w którym czuli, że mogą odpocząć, a czas płynął dla nich jakby wolniej.

Niestety pewnego dnia, po intensywnych opadach deszczu i lokalnych powodziach, budynek uległ poważnym zniszczeniom. Straty były tak znaczne, że dom groził zawaleniu. Muzyk długo się nie zastanawiał i postanowił wybudować niemalże identyczny dom, niedaleko od tego miejsca. Artysta nie przyjął również odszkodowania za zniszczony budynek. Stwierdził, że są bardziej potrzebujący ludzie, którym przyda się pomoc finansowa po powodziach, a on sam ze wszystkim sobie poradzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Muzyk zmarł 22 maja 2017, pozostawiając swoją żonę w żałobie. Krystyna Wodecka musiała jednak podjąć decyzje w sprawie majątku po zmarłym mężu. Nawet przez chwilę nie miała wątpliwości, co zrobić z ukochanym domem muzyka. Na początku trudno było jej jeździć samej do tego miejsca, jednak wiedziała, że nigdy go nie sprzeda.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Tragedia na placu zabaw, 5-letni Szymonek nagle zniknął. Nie udało się go uratować, jego ciało odnalazł tata

Wdowa po muzyku zdecydowała się zachować dom dla swoich wnuków. Teraz sama stara się dbać o to miejsce. Uprawia ogródek, którym wcześniej uwielbiał się zajmować Wodecki. Okoliczni mieszkańcy wspominają muzyka jako człowieka z klasą i o wielkim sercu, dlatego chętnie teraz pomagają pani Krystynie w przydomowych obowiązkach. Żona Wodeckiego wie, że jej mąż byłby szczęśliwy z tego, jak w tej chwili wygląda jego ukochany dom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. IKEA wycofuje niepozorny produkt. ŚMIERTELNIE groźny dla dzieci
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Przerażające informacje w Polsacie. Pojechali na pogrzeb, nie wiedzieli, że na własny
  4. Zaczyna się. W Polskę lada moment uderzy gigantyczna fala zimna
  5. 12-latek to potwór. Zaciągnął młodszą koleżankę z autyzmem do lasu, brutalnie ją zgwałcił, a na koniec zrobił jeszcze straszniejszą rzecz

źródło: Pomponik 

Następny artykuł