Po zakończeniu swojej działalności politycznej Zbigniew Stonoga wcale nie stracił na popularności. Chociaż w internecie znany jest głównie dzięki wulgarnym filmom, to stara się również pomagać tym, którzy jego zdaniem potrzebują pomocy oraz walczyć z przestępcami.

Zbigniew Stonoga regularnie publikuje w social media wpisy, na których pokazuje, jak pomaga biedniejszym od siebie. Od pewnego czasu, zawiedziony działaniami polskiej policji i prokuratury, zwalcza także przestępców.

Sieć już wielokrotnie obiegały akcje Zbigniewa Stonogi, który pomagał policji łapać pedofili. Tym razem sprawa jest nieco bardziej kontrowersyjna.

Na zdjęciu zabójca
Witam, pisze do Pana w sprawie morderstwa 19-letniego Piotrka Wawrzynowicza. Chciałabym zwrócić uwagę na przebieg śledztwa w naszym mieście- ŚWINOUJŚCIU. Piotrka napadło czterech bandziorów znanych juz wcześniej całemu miastu z licznych rabunków i pobić. Jeden z bandytów, który zadał śmiertelne ciosy nożem, jest dalej na wolności.Chłopak był strasznie TORTUROWANY. Znaleziony zostal bez galek ocznych i miał poobcinane części ciała, został całkowicie zmasakrowany do tego stopnia, ze cieżko go było zidentyfikować. Według nas- mieszkańców Świnoujścia policja stara sie zatuszować to co sie wydarzyło. Nie od dzis wiadomo, ze w naszym mieście policja ma układy z bandziorami. Jeden z morderców Piotrusia jest dalej na wolności, mija kilka dni a dane personalne oraz wizerunek sprawcy nie jest podawany w mediach. 25-letni Paweł W juz w wieku 17 lat dokonał w grupie (rownież 4 osób) brutalnego pobicia- pan Tomasz N. byl torturowany w podobny sposób jak Piotrek. ( pozbawiony galek ocznych, pęknięta czaszka, pocięte nożem i przypalone papierosami cialo). Dokonała tego ta sama grupa, ktora teraz zrobiła to samo. Paweł W jest wiec znany policji od lat, mimo to boja sie cos z tym zrobić, czuje się on bezkarny. Jak widac, moze robic wszystko co tylko chce a i tak pozostaje anonimowy. Bardzo prosze o nagłośnie sprawy, według nieoficjalnych informacji Paweł W planuje ucieczkę za granice, nie możemy pozwolić aby to bydlę zaszyło sie gdzieś i spokojnie sobie żyło. Rodzice rownież apelują o pomoc w odnalezieniu mordercy. W załączniku przesyłam Panu wizerunek mordercy i jego profil na facebooku.
Policja nie ujawnia do wiadomości publicznej żadnych szczegółów śledztwa. Z nieoficjalnych informacji bezpośrednio od ojca Piotrka wiadomo mi, ze Paweł Włodarczyk obciążony mianem głównego mordercy (który dokonał ciosów nożem)nie został złapany i dalej pozostaje na wolności, po całym zajściu uciekł z miasta i ukrywa się. Portal iswinoujscie 31 grudnia dodał artykuł w ktorym ujawniane zostały inicjały dwóch z czterech sprawców poszukiwanych w sprawie morderstwa. ( Paweł w. Oraz Grzegorz p.) Wszyscy wiedza kto to zrobił a od tamtej pory żadnych informacji o Pawle Włodarczyku nie podawano. –
napisał Stonoga.

Teraz biznesmen postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wyznaczył nagrodę za poszukiwanego przez siebie, domniemanego zabójcę 19-letniego Piotrka Wawrzynowicza. Do zgarnięcia jest aż 30 tysięcy złotych, z czego 5 tysięcy pochodzi od ojca zamordowanego chłopaka.

Wcześniej dziennikarz, teraz kierownik zmiany Pikio.pl. Kiedyś redaktor na Blaugrana.pl